Čipová kartička pro pohodlné cestování školáků

Pokud máte doma dojíždějícího školáka, v jeho povinné školní výbavě nesmí čipová kartička chybět. Díky ní pak odpadnou starosti s drobnými či ztracenými penězi. Cestování s ní má poté mnoho výhod a její vyřízení je na počkání. Rodiče jistě ocení i fakt, že je kartička bez fotografie. Zkrátka stačí čipnout a jet. ICOM transport navíc přichází se speciální akcí => prvních 100 ks kartiček zdarma.

Vážení rodiče, kartičky objednávejte v informačních kancelářích v Jihlavě, Pelhřimově a Humpolci.

Čím je výhodnější kartička než hotovost?
Karta nabízí pohodlné odbavení pomocí pouhého čipnutí u řidiče. Školákovi odpadá stres s drobnými mincemi. Rodiče mají snadnou kontrolu nad zůstatkem na kartě.

Kde a jak o kartičku zažádat?
V našich informačních kancelářích.

Jak dlouho trvá vyřízení kartičky?
Do pěti minut bude vše hotové

Kolikrát musím jít na autobusové nádraží?
Stačí jedna krátká návštěva v našich informačních kancelářích.

Je potřeba dodat fotografii?
Není potřeba. Kartička je bez fotografie.

Kde mohu kartičku dobíjet?
Přímo u řidiče.

Co dělat, pokud kartičku ztratím?
Neprodleně její ztrátu nahlásit v našich informačních kancelářích.

Přijdu při ztrátě o zůstatek na kartě?
Při ztrátě rychle kartičku zablokujeme a zůstatek převedeme na novou.

Kdo mi podá více informací?
Pracovnice z informační kanceláře na tel. 567 309 727.

Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.