Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Stejně jako v loňském roce, tak i letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Navazujeme tak na úspěšnou akci, kdy si k nám přišlo zařídit několik stovek zájemců.

„Veřejnost zajímá, jaké to je, řídit naše vozy. Proto jsme se rozhodli přiblížit jim svět dopravy. Za volant mohou usednout jak muži, tak i ženy,“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

Aktivním přístupem se koncern ICOM transport snaží vyvrátit zažitou představu, že řízení velkých vozů je určené výhradně pro muže.

Za volant mohou usednout všichni, stačí řidičské oprávnění skupiny B. Nejmodernější autobusy a trucky si zájemci zařídí pod dohledem zkušených instruktorů zkusit zařídit.                                                                                                                

Akce je připravena na všech našich divizích a bude se konat od 13. května do 17. června 2017 a to od 11 do 14 hodin.

Datum

Město

Místo konání

Pořadatel

13.5.

Slaný

Autobusové nádraží

ČSAD Slaný      

20.5.

Jihlava

Areál firmy

ICOM transport        

27.5.

Ústí nad Orlicí

Areál firmy

ČSAD Ústí nad Orlicí      

3.6.

Vlašim

Areál firmy

ČSAD Benešov          

10.6.

Litoměřice

Na Kocandě 1913/39

ČSAD Slaný    

17.6.

Třebíč

Autobusové nádraží

TRADO   MAD,TRADO BUS

 

Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.