Dvě stovky lidí si vyzkoušely práci řidiče. Někteří z nich rozšíří naše řady

Víte, jak lehce se řídí autobus? Myslíte, že je těžké rozjet se s kamionem? Své by o tom mohly říct dvě stovky návštěvníků, které v sobotu zavítaly do areálu firmy ICOM transport. Za volanty našich vozů se vystřídali muži i ženy všech věkových kategorií.

Aktivním přístupem se koncern ICOM transport snaží vyvrátit představu, že řízení velkých vozů je náročné a určené pro muže. A rozšířit řady řidičů a řidiček autobusů i nákladních vozů.

„Veřejnost zajímá jaké to je řídit naše vozy. Proto jsme se rozhodli přiblížit náš svět, který budí ohromný respekt. Jsme rádi, že přišlo tolik návštěvníků a našla se mezi nimi řada zájemců o práci za volantem," uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

Příležitost seznámit se s našimi vozy měli i zájemci vlastnící řidičské oprávnění skupiny B, pro které máme připravený rekvalifikační program. Úhrada rozšíření řidičského oprávnění je jedním z celé řady benefitů, které firma ICOM transport poskytuje.

Dveře našich vozů se pro veřejnost otevřely v 11 hodin a od té doby se stroje nezastavili. Zájemci z řad mužů chtěli vyzkoušet především kamion. Byli však i tací, kteří přišli cíleně za naším nejmodernějším autobusem Setra.

Ženy pokukovaly hlavně po autobusech. Usednout za volant, zavřít dveře, rozjet se, plynule projet trasu a v cíli zastavit – všechny to zvládly na jedničku. Vše pod dohledem zkušených instruktorů.

„Lehké ovládání, tak pohodlnou sedačku a ten prostor kolem sebe v osobáku nemám," usmála se jedna z účastnic Aneta Hrdličková.

Nestihli jste přijít do Jihlavy? Nevadí. Akci pořádáme ve všech divizích naši společnosti.

Tak přijďte a vyzkoušejte jaké to je, řídit Mercedes.

KDY: v průběhu měsíců duben-červen, vždy od 10:00 do 11:00 vyhrazený čas pro zvané hosty a novináře, od 11:00 do 14:00 hod. pro širokou veřejnost

KDE: na všech divizích společnosti

Datum

Město

Místo konání

Pořadatel

7.5.

Vlašim

Areál firmy

CSAD  BENEŠOV      

14.5.

Slaný

Autobusové nádraží

ČSAD Slaný     

21.5.

Třeboň

Autobusové  nádraží

ČSAD J  Hradec         

28.5.

Ústí nad Orlicí

Areál firmy

ČSAD  Ústí n/Orlicí     

4. 6.

Třebíč

Autobusové.nádraží

TRADO  MAD,TRADO  BUS

11.6.

Jindři. Hradec

Autobusové nádraží

ČSAD J.Hradec         

18.6.

Pelhřimov

Areál firmy

ICOM  Jihlava 

 

Více o společnosti

 

Koncern ICOM transport se během 20 let stal jedním z největších dopravních uskupení v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy koncern zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport  provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 

 

 

Sledujte nás také na facebooku a na Modré vlně www.modra-vlna.cz.

 

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.