Moderní autobusy s technologií 21. století v Třebíči zajistí ICOM transport a.s.

Koncern ICOM transport a.s. uspěl v dalším výběrovém řízení a od 1. ledna 2017 bude nadále zabezpečovat MHD v Třebíči.

Mercedes-Benz SprinterMercedes-Benz Conecto

Společnost TRADO-MAD provozuje 23 autobusů, z toho od 1. 1. 2017 nasadí 12 nových. Jedná se o deset vozů Mercedes-Benz Conecto a dva vozy Mercedes-Benz Sprinter.

Minibus Spriter je pro občany Třebíče novinkou, se kterou se cestující setkají především ve večerních hodinách a o víkendech, kdy je obsazenost vozidel nižší.


Všechny uvedené vozy jsou nízkopodlažní a splňují nejpřísnější emisní normy. Průměrný věk vozidel nepřesáhne pět let.

Vizuálně se změní vzhled autobusů, které dostanou nový kabát. Do ulic vyjedou bíločervené autobusy s modrým logem dopravce.

Jejich vybavení vyhovuje trendům 21. století. To zahrnuje USB, Wi-Fi, informační i reklamní panely a také systém pro nevidomé. Ti pak budou moci autobus bez problémů identifikovat.

Odbavovací systém nabízí možnost platby pomocí bezkontaktní čipové karty, nebo bankovní platební karty.

Od 2. ledna 2017 se na náměstí otevře informační kancelář, ve které bude v průběhu prvního pololetí uveden do provozu i prodejní automat. Ten bude zpřístupněn cestujícím k prodeji jízdenek bez omezení, tzn. 24 hodin denně.


Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.