Nocovna v Telči byla předána do užívání

 Dopravní koncern ICOM transport má v letošním roce v plánu velké stavební investiční úpravy a opravy. Do plánovaných akcí patřila i nocovna v Telči, která byla přebudována za více než 2,5 milionu korun a v úterý 15. března 2016 byla slavnostně předána do užívání.

 

Vytápění je zajištěno podlahovým vytápěním s ekologicky čistým zdrojem, tepelným čerpadlem.

Stavební úpravou nocovny na Radkovské ulici v Telči byl vytvořen prostor pro důstojný odpočinek řidičů. Řidiči mají k dispozici čtyři pokoje, kuchyňský kout vybavený spotřebiči, sociální zázemí včetně automatické pračky. Společenskou místnost, kde nechybí televize, počítač a připojení na internet.

 

Koncern ICOM transport má snahu o vytvoření odpovídajících zázemí pro své pracovníky a hlavně pro řidiče, kteří mají na sobě velkou zodpovědnost za cestující. Veškeré investiční opravy a úpravy se týkají především zlepšování pracovního prostředí zaměstnanců a cestující veřejnosti.

Více o společnosti

Koncern ICOM transport se během 20 let stal jedním z největších dopravních uskupení v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a nyní i Setra. Výrazné úspěchy koncern zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 

Sledujte nás také na facebooku a na Modré vlně www.modra-vlna.cz.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.