Pracujeme s nezaměstnanými, či zájemci o řízení

Po celé republice ve všech společnostech našeho koncernu pořádáme akce „Den s ICOMem aneb Přijďte řídit MERCEDES“. Všichni, kteří mají alespoň řidičský průkaz „B“ mohou přijít a odjet si zkušební jízdu s autobusem i kamionem.

Zájemci se sami přesvědčí, že řízení velkého, ale moderního vozu není složité a je mnohdy jednodušší než řízení vozu osobního.  

Velký zájem je především u žen, kterých v loňském roce usedlo za volat pět set. Práci řidiče si přišla vyzkoušet tisícovka mužů.

Položka

2016

+ diety

Mzda řidiče AD

25 028

2 477

Mzda řidiče ND

26 776

12 191

„Veřejnost se na nás často obrací s tím, jaké to je řídit naše vozy. Proto jsme chtěli veřejnosti přiblížit náš svět, který budí ohromný respekt. Jsme rádi, že nás v loňském roce navštívilo tolik zájemců,“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport.

Den s ICOM se uskuteční také v letošním roce.                            

Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.