Tiskové zprávy

ICOM transport připravuje stavební úpravy autobusového nádraží v Jihlavě

Úterý, 15 Březen 2016 07:44

Dopravní koncern ICOM transport dokončil v loňském roce první část svého investičního plánu. Byl jím nákup nového vozového parku – 140 příměstských linkových autobusů značky Setra S 415 LE business a 40 autobusů značky Mercedes-Benz Intouro.

Číst dále: ICOM transport připravuje stavební úpravy autobusového nádraží v Jihlavě

 

ICOM transport sponzoruje 55. ročník Třešťského divadelního jara

Čtvrtek, 10 Březen 2016 08:13

 V letošním roce se koná již 55. ročník Třešťského divadelního jara. Tato akce, která trvá do pátku, se řadí mezi významné festivaly a patří i k nejdéle konaným festivalům u nás. Žádný festival tohoto typu se neobejde bez několika podstatných skutečností. A tím jsou dobré amatérské soubory, pracovníci okolo zázemí festivalu a sponzoři.

Číst dále: ICOM transport sponzoruje 55. ročník Třešťského divadelního jara

   

ICOM transport investoval 27,6 mil. EUR do autobusů a nyní uvolní další miliony korun do nástupišť a čekáren

Pátek, 19 Únor 2016 08:03

Dopravní koncern ICOM transport dokončuje první část svého investičního plánu. Byl jím nákup nového vozového parku – 140 příměstských linkových autobusů značky Setra S 415 LE business a 40 autobusů značky Mercedes-Benz Intouro. Nyní zahajuje druhou část. Tím jsou stavební úpravy nástupišť a opravy čekáren. Plánovaný investiční rozpočet na modernizaci autobusových nádraží přesahuje částku 10 mil. Kč. V roce 2016 se změn dočkají Dačice, Humpolec, Svitavy a Jihlava. Následovat pak budou čekárny v Moravské Třebové, Lanškrounu a Žamberku. Úpravy se plánují i v Jindřichově Hradci, Ústí nad Orlicí či v Pelhřimově.

Číst dále: ICOM transport investoval 27,6 mil. EUR do autobusů a nyní uvolní další miliony korun do nástupišť a čekáren

   

ČSAD Benešov: na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

Čtvrtek, 10 Prosinec 2015 09:47

Pro cestující ve Středočeském kraji přichází velká změna. Na 27 linkách začínají jezdit nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy třídy MultiClass – Setra S 415 Low Entry business. ČSAD Benešov a.s. totiž ze třetiny modernizuje svůj vozový park. Koncern ICOM transport, do kterého regionální dopravce patří, investoval neuvěřitelných 21 mil. Eur za nákup 140 autobusů značky Setra S 415 LE od německého výrobce Daimler a ČSAD Benešov a.s. získalo 20 % těchto vozidel. Dnes odpoledne si tak široká veřejnost mohla, na Masarykově náměstí v Benešově, osobně prohlédnout pět autobusů značky Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy a dva standardní příměstské autobusy Mercedes-Benz Intouro. ČSAD Benešov a.s. nyní zabezpečuje přepravní služby s 86 vozidly, z toho 21 novými nízkopodlažními autobusy Setra S 415 LE business.

Číst dále: ČSAD Benešov: na 27 linkách budou jezdit nejmodernější příměstské linkové autobusy Setry S 415 LE business. Dočkají se Benešov, Vlašim, Pyšely nebo i Týnec nad Sázavou.

   

Městská hromadná doprava v Jindřichově Hradci projde od nového roku významnou změnou. Navýší se počet linek, spojů i nízkopodlažních autobusů

Úterý, 08 Prosinec 2015 09:07

Začátkem roku 2016 dojde ke změně systému v městské hromadné dopravě v Jindřichově Hradci. Upraví se trasy linek, které budou nově zajíždět i do dalších místních částí Jindřichova Hradce. Cestující uvítají četnost spojů na linkách, která se oproti původním jízdním řádům výrazně zvýší.

Číst dále: Městská hromadná doprava v Jindřichově Hradci projde od nového roku významnou změnou. Navýší se počet linek, spojů i nízkopodlažních autobusů

   

Strana 13 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.