Tiskové zprávy

Už víme, kdo vyhrál vstupenky do Robinsonu.

Pondělí, 30 Listopad 2015 09:58

vstupenky do Robinsonu

Ve středu 25. listopadu 2015 mohla široká veřejnost navštívit naši prezentaci nejmodernější linkových autobusů značky Setra S 415 LE business a Mercedes-Benz Intouro, která probíhala na autobusovém nádraží v Jihlavě. Součástí akce byla i soutěž o 3 rodinné vstupenky do zábavního parku Robinson.

Zde jsou jména vylosovaných výherců.

Číst dále: Už víme, kdo vyhrál vstupenky do Robinsonu.

 

ICOM transport má 33 nových autobusů. 70 % z nich jsou Setry S 415 LE business – autobusy nové generace.

Středa, 25 Listopad 2015 11:37

Jihlavská dopravní společnost ICOM transport a.s. ze čtvrtiny mění svůj vozový park. 70 % z celkového počtu 33 kusů jsou moderní nízkopodlažní linkové autobusy s označením Setra S 415 LE business. Zbylých 30 %, tj. deset vozidel je značky Mercedes-Benz Intouro. Koncern ICOM transport investoval neuvěřitelných 21 mil. Eur za nákup 140 autobusů značky Setra S 415 LE od německého výrobce Daimler. Dnes odpoledne si na autobusovém nádraží v Jihlavě mohla široká veřejnost osobně prohlédnout tři autobusy Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy a jeden autobus Mercedes-Benz Intouro. Nové modely budou jezdit na 68 linkách v regionu.

Číst dále: ICOM transport má 33 nových autobusů. 70 % z nich jsou Setry S 415 LE business – autobusy nové generace.

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: Pardubicko se dočkalo moderních autobusů Setra S 415 LE business.

Úterý, 24 Listopad 2015 09:27

Lidé z Pardubického kraje se dočkali předčasného vánočního dárku. Dnes odpoledne, před pardubickým vlakovým nádražím, představil regionální dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí široké veřejnosti tři zcela nové linkové autobusy Setra S 415 LE business. Ty jsou součástí velké dodávky 38 nových vozidel, kterými firma zmodernizuje svůj vozový park. Celkem 28 nízkopodlažních linkových autobusů třídy Multiclass - Setra S 415 LowEntry business a 10 standardních vozidel značky Mercedes-Benz Intouro obmění 21 % vozidel ze 180 členné autobusové flotily. ČSAD Ústí nad Orlicí získalo 20 % nových Seter ze 140 kusů, které koncern ICOM transport převzal od německého výrobce Daimler. Nové modely budou jezdit na 54 linkách v regionu.  

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: Pardubicko se dočkalo moderních autobusů Setra S 415 LE business.

   

TRADO-BUS: 49 nových autobusů bude jezdit v regionu Třebíč. Nízkopodlažní autobusy Setra S 415 LE business jsou dominantní.

Pátek, 20 Listopad 2015 09:07

Dopravní společnost TRADO-BUS, která je součástí koncernu ICOM transport, z poloviny mění svůj vozový park. Od prosince tohoto roku bude provozovat 41 moderních nízkopodlažních linkových autobusů třídy Multiclass - Setra S 415 Low Entry business a osm kusů značky Mercedes-Benz Intouro. TRADO-BUS tak získal 30 % nových Seter ze 140 kusů, které koncern ICOM transport převzal od německého výrobce Daimler. Celkový počet autobusů, se kterými TRADO-BUS zajišťuje příměstskou linkovou dopravu v kraji Vysočina a v Jihomoravském kraji, je 98 vozidel.

Dnes odpoledne si na Karlově náměstí v Třebíči mohla široká veřejnost osobně prohlédnout čtyři autobusy Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy a jeden autobus Mercedes-Benz Intouro. Nové modely budou jezdit na 294 spojích v regionu a budou rozděleny do všech středisek společnosti (například do Třebíče, Moravských Budějovic, Jemnice, Náměšť n. Oslavou …).

Číst dále: TRADO-BUS: 49 nových autobusů bude jezdit v regionu Třebíč. Nízkopodlažní autobusy Setra S 415 LE business jsou dominantní.

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: dnes představilo autobusy nové generace – Setra S 415 LE business v Hradci Králové. Dopravce má celkem k dispozici 38 nových vozidel.

Středa, 18 Listopad 2015 10:14

ČSAD Ústí nad Orlicí, které je součástí koncernu ICOM transport, modernizuje svůj vozový park. Od prosince tohoto roku bude provozovat 28 moderních nízkopodlažních linkových autobusů třídy Multiclass - Setra S 415 Low Entry business a 10 kusů značky Mercedes-Benz Intouro. ČSAD Ústí nad Orlicí tak získalo 20 % nových Seter ze 140 kusů, které koncern ICOM transport převzal od německého výrobce Daimler. Celkový počet autobusů, se kterými ČSAD Ústí nad Orlicí zajišťuje příměstskou linkovou dopravu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, je 180 vozidel. Dnes odpoledne si na terminálu hromadné dopravy v Hradci Králové mohla široká veřejnost osobně prohlédnout tři autobusy Setra S 415 LE business, které se pyšní titulem: linkový autobus business třídy. Nové modely budou jezdit na 54 linkách v regionu.  

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: dnes představilo autobusy nové generace – Setra S 415 LE business v Hradci Králové. Dopravce má celkem k dispozici 38 nových vozidel.

   

Strana 14 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.