Tiskové zprávy

Německý Daimler předal 140 autobusů značky Setra koncernu ICOM transport

Pátek, 06 Listopad 2015 10:30

Úspěšná spolupráce českého dopravního koncernu ICOM transport a německého Daimleru pokračuje. Dnes, 6. listopadu 2015, proběhlo ve výrobním závodě v Neu Ulmu slavnostní předání 140 autobusů nové generace – Setra S 415 LE business. Zdeněk Kratochvíl, generální ředitel ICOM transport, převzal symbolický model z rukou Ulricha Basterta, ředitele prodeje, marketingu a poprodejních služeb Daimler Buses, a tím oficiálně stvrdil předání těchto nejmodernějších autobusů. Jde vůbec o první z velkých zakázek na model Setra S 415 Low Entry business v Evropě. Ulrich Bastert při předání vyzdvihnul mimo jiné i úspěšnou obchodní spolupráci mezi oběma firmami, která trvá již od roku 1996 a to nejen v oblasti dodávek autobusů.  

Číst dále: Německý Daimler předal 140 autobusů značky Setra koncernu ICOM transport

 

Zima se blíží. Jen výměna pneumatik nestačí. Je i nejvyšší čas na zimní servisní prohlídku vozidla.

Pátek, 23 Říjen 2015 13:26

Již za pár dní odstartuje zimní sezóna. Motoristé mají posledních pár dní na to, aby vyřešili výměnu letních pneumatik za zimní. Ale není to jen o nich. Řidiči by měli pamatovat i na zimní servisní prohlídku. Správnou kontrolou vozidla předejdou řidiči a řidičky možným potížím, které je mohou dostihnout a nemile překvapit během nadcházející zimy. Zároveň tak minimalizují riziko případných dopravních nehod.       

Číst dále: Zima se blíží. Jen výměna pneumatik nestačí. Je i nejvyšší čas na zimní servisní prohlídku vozidla.

   

ICOM transport: řidička autobusu – velká příležitost pro ženy po mateřské či rodičovské dovolené. Dobrý plat, flexibilita a bonusy.

Čtvrtek, 22 Říjen 2015 09:44

Ženy po mateřské či rodičovské dovolené mají návrat do pracovního procesu složitý. Chtějí pracovat, a proto hledají zaměstnavatele, který jim nabídne dobrý plat a časovou flexibilitu. Ne všechny firmy tyto možnosti pro ženy nabízejí. Řidička autobusu je profese, která je vnímaná jako práce mužská, ale časy se mění a zájem žen o tuto pozici roste. Co je ten důvod?        

Číst dále: ICOM transport: řidička autobusu – velká příležitost pro ženy po mateřské či rodičovské dovolené. Dobrý plat, flexibilita a bonusy.

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

Pondělí, 12 Říjen 2015 12:10

Od úterý 13. října 2015 odstartuje ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. provoz nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business. Jde vůbec o první autobus nové generace, který začne jezdit v Pardubickém kraji, a zároveň i v České republice, v ostrém provozu. Cestující na lince Polička – Svitavy a zpět, kteří pojedou v 11:10 hod., se tak stanou prvními pasažéry, kteří vyzkouší tento komfortní model na pravidelném příměstském spoji.

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

   

Naše společnost se stala hrdým partnerem již 19. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

Středa, 30 Září 2015 08:06

Letošní rok má podtitul „svoboda" a například v rámci Inspiračního fóra mohou návštěvníci diskutovat s Julianem Assangem či Mášou z Pussy Riot. Festival odstartuje 27. října a končí 1. listopadu. Více o programu najdete na www.dokument-festival.cz

Číst dále: Naše společnost se stala hrdým partnerem již 19. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

   

Strana 15 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.