Tiskové zprávy

ICOM transport oslavil 20 let na trhu. Celkové investice se vyšplhaly na téměř 8 mld. Kč.

Úterý, 29 Září 2015 15:56

Jihlavský dopravce ICOM transport a.s., který oslavil 20 let na českém trhu, investoval za svou dosavadní historii téměř neuvěřitelných 8 miliard korun. Na začátku pracovalo pro dopravce 425 osob. Dnes koncern ICOM transport a.s. zaměstnává 1 800 lidí, což činí nárůst o 423 %. Její obrat se za dvacet let také zvýšil, a to z původních 241 milionů korun na současných 3 200 mil. Kč.

Číst dále: ICOM transport oslavil 20 let na trhu. Celkové investice se vyšplhaly na téměř 8 mld. Kč.

 

ICOM transport zná vítěze obřího výběrového řízení na nové autobusy. Vyhrál EvoBus Česká republika.

Pondělí, 14 Září 2015 08:35

 Jihlavský dopravce ICOM transport a.s. zná vítěze výběrového řízení na dodání 180 nových autobusů. Stala se jím firma EvoBus Česká republika, která nabídla nejvýhodnější podmínky v rámci požadavků v zadávací dokumentaci. Očekáváná hodnota veřejné zakázky činí 27 mil. EUR.

Číst dále: ICOM transport zná vítěze obřího výběrového řízení na nové autobusy. Vyhrál EvoBus Česká republika.

   

ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

Úterý, 01 Září 2015 11:47

Dceřiná společnost ČSAD Jindřichův Hradec se pro letošní rok stala generálním partnerem 9. ročníku velmi oblíbeného hudebního projektu Třebíčský operní festival, který nabízí to nejlepší z opery a klasické hudby. Od roku 2007 si milovníci tohoto festivalu užívají operní představení, scénické a multižánrové projekty, koncerty, akce pro děti a mládež či klavírní recitály. Vystoupili zde nejen evropské hvězdy jako je Adam Plachetka, Barbara M. Willi, Roman Janál, Aleš Briscain nebo Anna Mikolajczyk, ale i ty naše, české, jako je Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov či Kristýna Frejová. Více o programu letošního ročníku najdete na www.tof.cz

Číst dále: ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

   

Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

Pondělí, 31 Srpen 2015 10:10

 

Číst dále: Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

   

Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

Čtvrtek, 27 Srpen 2015 06:26

Číst dále: Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

   

Strana 16 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.