Tiskové zprávy

Pravidla výtvarné soutěže „Namaluj svůj autobus“

Pátek, 10 Květen 2013 11:09

Úplná pravidla výtvarné soutěže  „Namaluj svůj autobus“

Navrhněte design svého ideálního „školního“ autobusu

Na závěr je umístěna ke stažení šablona autobusu. 

Číst dále: Pravidla výtvarné soutěže „Namaluj svůj autobus“

 

ICOM transport podpoří sbírku pro nemocného Davídka

Pátek, 10 Květen 2013 11:05

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport budou od cestujících vybírat víčka od pet lahví. Podpoří tak sbírku pro šestnácti měsíčního Davídka, který od narození trpí hypotonickým syndromem – vážným onemocněním mozku. Organizátory sbírky je Hitrádio Vysočina a sdružení Konto bariéry 77. 

Číst dále: ICOM transport podpoří sbírku pro nemocného Davídka

   

TRADO předvede nové autobusy

Úterý, 20 Listopad 2012 10:33

Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

Třebíč/ Třebíčané si budou moci přijít prohlédnout zbrusu nové autobusy městské autobusové dopravy. Společnost TRADO představí lidem dvě vozidla značky MAN. Ukázka autobusů se bude konat ve středu 21. listopadu na Karlově náměstí od 9:00 do 11:30 hodin. Poté uvede dopravce vozidla do provozu na běžné linky a až do 20 hodin se v nich bude cestovat bez jízdného.

Číst dále: TRADO předvede nové autobusy

   

ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči

Čtvrtek, 15 Listopad 2012 13:28

Tisková zpráva :

ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči s „normálními“ cenami PHM

Společnost ICOM transport otevře 15.11. 2012 ve 13:00 novou čerpací stanici, která je v prostředí průmyslového areálu ve čtvrti Třebíč Jejkov – na Průmyslové ulici č.p. 159 (areál bývalého Unipletu). Provozovatel hodlá motoristům nabídnout ceny PHM srovnatelné s cenami ve zbytku kraje Vysočina.

Nabídku ČS komentuje předsedkyně představenstva K. Kratochvílová slovy: „Ceny pohonných hmot budou v Třebíči konečně normální. Cestuji hodně po celé České republice a uvědomuji si, že ceny v Třebíči jsou - slušně řečeno - hodně nestandardní“.

Číst dále: ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči

   

PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTÍ ICOM TRANSPORT A.S. A TRADO-BUS, s.r.o.

Středa, 05 Září 2012 17:15

PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTÍ ICOM TRANSPORT A.S. A TRADO-BUS, s.r.o.

k vyhlášené stávkové pohotovosti jejich zaměstnanců

Kraj Vysočina je dle zákona povinen zabezpečit občanům za pomoci veřejných dopravních prostředků přístup k lékařům, do zaměstnání, do škol apod. Za tímto účelem si objednává dopravu v přesně stanoveném rozsahu kilometrů. Maximální výše jízdného je regulována státem a zdaleka nepokrývá ani náklady dopravců. Tyto nekryté náklady je kraj jako objednatel proto ze zákona povinen dopravcům v rámci tzv. prokazatelné ztráty uhradit. Vzniklou ztrátu dopravce dokládá kraji pravidelně každý měsíc a je povinen umožnit kdykoliv provedení její kontroly.

Za rok 2011 neuhradil Kraj Vysočina náklady ve výši 15,5 mil. Kč a dále odmítá celou prokazatelnou ztrátu uhradit i v roce 2012. V rozporu s vlastním, níže uvedeným stanoviskem jeho zastupitelstva hodlá uhradit pouze částku, která je dokonce nižší, než jakou hradil v roce 2006.

Zveřejněno: 5.9.2012

Číst dále: PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTÍ ICOM TRANSPORT A.S. A TRADO-BUS, s.r.o.

   

Strana 19 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.