Tiskové zprávy

Přijďte si zajezdit s Mercedesem! Těšíme se na vás na Dni s ICOM v Jihlavě.

Čtvrtek, 12 Květen 2022 00:00

I letos se můžete těšit a oblíbenou akci „Přijďte si zajezdit s Mercedesem – Den s ICOM v Jihlavě.“ Společnost své brány příznivcům a milovníkům dopravy otevře 21. května 2022 v areálu ICOM transport v Jihlavě na Jiráskově ulici.

dddd

Číst dále: Přijďte si zajezdit s Mercedesem! Těšíme se na vás na Dni s ICOM v Jihlavě.

 

Nové autobusy společnosti ICOM transport brázdí silnice Vysočiny

Úterý, 05 Duben 2022 13:32

Společnost ICOM transport nezahálí. I tento rok pokračujeme v pravidelné obnově vozového parku. Díky tomu zaručujeme bezpečné a pohodlné cestování nejen pro pasažéry, ale také pro řidiče, kteří tvoří největší jádro našich zaměstnanců. Těmito kroky snižujeme poruchovost autobusů na minimum a zajišťujeme plnění nejpřísnějších emisních norem EURO VI.

 20220322 131615 optimized

Číst dále: Nové autobusy společnosti ICOM transport brázdí silnice Vysočiny

   

Dva nové autobusy ISUZU pro MHD Pelhřimov

Úterý, 29 Březen 2022 11:06

Cestující Pelhřimovské MHD se od dnešního dne mohou svézt novými krátkými linkovými autobusy značky ISUZU NovoCiti Life. Osvědčené autobusy, které se svými rozměry hodí do městského provozu, stály necelých 7 milionů korun.

20220323 131607

Číst dále: Dva nové autobusy ISUZU pro MHD Pelhřimov

   

ICOM transport vyjadřuje podporu Ukrajině

Pátek, 25 Únor 2022 10:17

V koncernu ICOM transport pracuje téměř 300 zaměstnanců ukrajinské národnosti. I proto všechny uvnitř společnosti zasáhla informace o vojenské agresi ruské armády, která nyní na Ukrajině probíhá. Ukrajinští kolegové jsou zároveň naši kamarádi a sdílíme s nimi společně obavy o budoucnost Ukrajiny a potažmo celé Evropy. Podporu vyjadřují v posledních dnech řidiči, kteří si vyvěšují ukrajinské vlajky ve svých vozech.

 

logo uk

Číst dále: ICOM transport vyjadřuje podporu Ukrajině

   

Spolupráce mezi dopravci a kraji je v současné situaci klíčová

Úterý, 25 Leden 2022 13:19

Koncern ICOM transport stejně jako další dopravce v České republice trápí pandemie Covid-19, kvůli níž nastaly problémy se zajištěním dopravní obslužnosti obcí a krajů. Východiskem celé situace může být prázdninový provoz.

kkkk

Číst dále: Spolupráce mezi dopravci a kraji je v současné situaci klíčová

   

Strana 2 z 27

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.