Tiskové zprávy

Vysočina získala 35 bezbariérových autobusů MERCEDES BENZ

Pondělí, 11 Červen 2012 12:45

Jihlava, 8. listopadu 2010 – Společnost ICOM transport a.s. pořizuje pro region Vysočiny za podpory evropského rozvojového fondu ROP Jihovýchod nové bezbariérové autobusy Intouro a Conecto značky Mercedes-Benz. Pro letošní rok bude na Vysočinu dodáno sedmnáct vozidel Intouro a jedno typu Conecta z tohoto Evropou podpořeného projektu. Nízkopodlažní autobusy budou nasazeny na linky základní dopravní obslužnosti financované z rozpočtu kraje Vysočina. Zbylá vozidla budou dodána v průběhu příštího roku. Podobná zakázka v oblasti linkových autobusů je v takovém množství a s touto komfortní výbavou pro vozíčkáře v České republice unikátní.

Zveřejněno: 8.11.2010

Číst dále: Vysočina získala 35 bezbariérových autobusů MERCEDES BENZ

 

Reakce na článek v MF dnes v příloze Vysočina, 23.11.2010

Pondělí, 11 Červen 2012 12:43

Všechny pneumatiky společnosti ICOM transport a.s. vyhovují provozu. Výměna pneumatik probíhá v závislosti na počasí. Autobusy na dálkových spojích, které přepravují osoby na dálnici se řídí dopravní značkou Zimní výbava. Vzhledem k tomu, že sídlo společnosti je na Vysočině, věnujeme tomuto tématu oproti jiným dopravcům v rámci ČR, zvýšenou pozornost každoročně. V rámci koncernu ICOM transport pořizujeme na zimní období pneumatiky v objemu 12mil. Kč. V současné době máme skladem 102 pneumatik vodících a 102 záběrových, které odpovídají normě.

Číst dále: Reakce na článek v MF dnes v příloze Vysočina, 23.11.2010

   

ICOM transport a.s. ušetří městu Třebíč za MHD až 100 milionů korun

Pondělí, 11 Červen 2012 12:40

Město Třebíč ušetří na MHD do roku 2016 až 100 milionů korun. Takový je výsledek jednání mezi zástupci provozovatele městské dopravy společností TRADO MAD a vedením města. Sleva je garantována závazným prohlášením zástupců společnosti, která od chvíle kdy začala usilovat o možnost provozování autobusové dopravy v druhém největším městě Vysočiny, tuto aktivitu chápala jako prestižní záležitost. Kompletní zisk z městské autobusové dopravy v Třebíči je proto investován výhradně zpět, do dalšího zkvalitnění služeb. TRADO MAD je dceřinou společností dopravního koncernu ICOM transport, který provozuje v rámci základní dopravní obslužnosti v ČR 900 autobusů a v rámci mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy 400 kamionů.

Zveřejněno: 30.3.2011

Číst dále: ICOM transport a.s. ušetří městu Třebíč za MHD až 100 milionů korun

   

Koncern ICOM transport se zaměří na „černé pasažéry"

Pondělí, 11 Červen 2012 12:37

Falešné průkazky a umělé „snižování“ věku jsou nešvary, které veřejnost v poslední době hojně používá s cílem podvést přepravní společnosti a ušetřit na ceně jízdenky. Dopravní koncern ICOM transport se rozhodl s „černými pasažéry“ bojovat a upozorňuje: nezahazujte jízdenky ihned po zakoupení, budete je potřebovat při kontrole revizora. Ty na linkách koncernu z Vysočiny nyní potkáte mnohem častěji než dříve.

Zveřejněno: 6.4.2011

Číst dále: Koncern ICOM transport se zaměří na „černé pasažéry"

   

Strana 20 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.