Tiskové zprávy

ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

Úterý, 01 Září 2015 11:47

Dceřiná společnost ČSAD Jindřichův Hradec se pro letošní rok stala generálním partnerem 9. ročníku velmi oblíbeného hudebního projektu Třebíčský operní festival, který nabízí to nejlepší z opery a klasické hudby. Od roku 2007 si milovníci tohoto festivalu užívají operní představení, scénické a multižánrové projekty, koncerty, akce pro děti a mládež či klavírní recitály. Vystoupili zde nejen evropské hvězdy jako je Adam Plachetka, Barbara M. Willi, Roman Janál, Aleš Briscain nebo Anna Mikolajczyk, ale i ty naše, české, jako je Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov či Kristýna Frejová. Více o programu letošního ročníku najdete na www.tof.cz

Číst dále: ČSAD Jindřichův Hradec je hrdým partnerem Třebíčského operního festivalu

 

Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

Pondělí, 31 Srpen 2015 10:10

 

Číst dále: Městskou hromadnou dopravu v Jindřichově Hradci bude deset let provozovat ČSAD Jindřichův Hradec

   

Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

Čtvrtek, 27 Srpen 2015 06:26

Číst dále: Společnosti koncernu ICOM transport uspěly. Předseda ÚOHS zrušil rozhodnutí, která schvalovala postup Libereckého kraje v tzv. přechodné dopravní zakázce.

   

ICOM transport modernizuje a otevírá 100 pracovních míst

Čtvrtek, 20 Srpen 2015 15:02

ICOM transport připravuje modernizaci svých autobusů.

Otevírá se tak pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců.  

 

Společnost ICOM transport a.s., která zajišťuje především regionální příměstskou dopravu v několika regionech ČR, vypsala výběrové řízení na modernizaci své autobusové flotily. S tímto krokem se také otevírá pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců – řidičů a řidiček.

V současné době firma zaznamenala zvýšený zájem ze strany žen, které mají zájem o pozici řidičky autobusu či kamionu. Hledají totiž zaměstnavatele, který jim poskytne stabilní pracovní a finanční jistotu, časovou flexibilitu, využívá moderních prostředků a umožňuje čerpat bohatý bonusový program.

„Aktuálně u nás pracuje několik desítek žen - řidiček. Ženy hledají především časovou flexibilitu a finanční jistotu, a to jim u nás dokážeme nabídnout. A právě nyní, když plánujeme modernizaci autobusového parku, jsou u nás řidiči a řidičky vítáni. Nemusí to být jen profesionálové. Jsme připraveni maximálně pomoci zájemcům i zájemkyním s rekvalifikací a se získáním potřebného řidičského oprávnění a povolení,“ říká Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport, a.s.

U dopravce ICOM transport a.s. se průměrná měsíční mzda pohybuje kolem 20.000 Kč. Dále jsou připočítávány diety. Benefitní program, který mohou zaměstnanci plně využívat, obsahuje mimo jiné penzijní spoření, životní pojištění, zvýhodněné mobilní volání, cestování zdarma pro rodinné příslušníky, příspěvky na letní tábory pro děti nebo zaměstnanecké půjčky.

Aktuální nabídku volných pracovních míst je možné najít na www.modra-vlna.cz

Více o společnosti

Společnost ICOM transport a.s. se během 20 let stala jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím vlastního nejmodernějšího vozového parku značky Mercede-Benz. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává více jak 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 alt

Kontakt: Mgr. Petra A. Nováková, manažerka externí komunikace
tel.: +420 606 657 770, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

   

Nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy na Vysočině

Středa, 11 Únor 2015 14:23

Koncern ICOM transport uvádí do provozu nový typ autobusu, který z pohledu ekologie, bezpečnosti, využitých konstrukčních technologií a především komfortu pro cestující nemá na trhu konkurenci. První čtyři vozidla jsou v těchto dnech v rámci pilotního projektu nasazena na linkách v okolí Kamenice nad Lipou, Pacova a Třebíče.

Číst dále: Nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy na Vysočině

   

Strana 20 z 24

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.