Tiskové zprávy

Společnost TRADO předvedla cestujícím nové autobusy

Pondělí, 11 Červen 2012 12:52

Třebíčané si mohli přijít prohlédnout zbrusu nové autobusy městské autobusové dopravy. Společnost TRADO ukázala lidem tři zcela nová vozidla značky MANN. Ukázka autobusů se konala ve čtvrtek 22. prosince na Karlově náměstí od 10 do 12 hodin. Poté uvedl dopravce vozidla do provozu na běžné linky a až do 20 hodin v nich cestující jezdili bez jízdného.

Zveřejněno: 20.12.2011

Číst dále: Společnost TRADO předvedla cestujícím nové autobusy

 

Vysočina získala 35 bezbariérových autobusů MERCEDES BENZ

Pondělí, 11 Červen 2012 12:45

Jihlava, 8. listopadu 2010 – Společnost ICOM transport a.s. pořizuje pro region Vysočiny za podpory evropského rozvojového fondu ROP Jihovýchod nové bezbariérové autobusy Intouro a Conecto značky Mercedes-Benz. Pro letošní rok bude na Vysočinu dodáno sedmnáct vozidel Intouro a jedno typu Conecta z tohoto Evropou podpořeného projektu. Nízkopodlažní autobusy budou nasazeny na linky základní dopravní obslužnosti financované z rozpočtu kraje Vysočina. Zbylá vozidla budou dodána v průběhu příštího roku. Podobná zakázka v oblasti linkových autobusů je v takovém množství a s touto komfortní výbavou pro vozíčkáře v České republice unikátní.

Zveřejněno: 8.11.2010

Číst dále: Vysočina získala 35 bezbariérových autobusů MERCEDES BENZ

   

Reakce na článek v MF dnes v příloze Vysočina, 23.11.2010

Pondělí, 11 Červen 2012 12:43

Všechny pneumatiky společnosti ICOM transport a.s. vyhovují provozu. Výměna pneumatik probíhá v závislosti na počasí. Autobusy na dálkových spojích, které přepravují osoby na dálnici se řídí dopravní značkou Zimní výbava. Vzhledem k tomu, že sídlo společnosti je na Vysočině, věnujeme tomuto tématu oproti jiným dopravcům v rámci ČR, zvýšenou pozornost každoročně. V rámci koncernu ICOM transport pořizujeme na zimní období pneumatiky v objemu 12mil. Kč. V současné době máme skladem 102 pneumatik vodících a 102 záběrových, které odpovídají normě.

Číst dále: Reakce na článek v MF dnes v příloze Vysočina, 23.11.2010

   

ICOM transport a.s. ušetří městu Třebíč za MHD až 100 milionů korun

Pondělí, 11 Červen 2012 12:40

Město Třebíč ušetří na MHD do roku 2016 až 100 milionů korun. Takový je výsledek jednání mezi zástupci provozovatele městské dopravy společností TRADO MAD a vedením města. Sleva je garantována závazným prohlášením zástupců společnosti, která od chvíle kdy začala usilovat o možnost provozování autobusové dopravy v druhém největším městě Vysočiny, tuto aktivitu chápala jako prestižní záležitost. Kompletní zisk z městské autobusové dopravy v Třebíči je proto investován výhradně zpět, do dalšího zkvalitnění služeb. TRADO MAD je dceřinou společností dopravního koncernu ICOM transport, který provozuje v rámci základní dopravní obslužnosti v ČR 900 autobusů a v rámci mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy 400 kamionů.

Zveřejněno: 30.3.2011

Číst dále: ICOM transport a.s. ušetří městu Třebíč za MHD až 100 milionů korun

   

Koncern ICOM transport se zaměří na „černé pasažéry"

Pondělí, 11 Červen 2012 12:37

Falešné průkazky a umělé „snižování“ věku jsou nešvary, které veřejnost v poslední době hojně používá s cílem podvést přepravní společnosti a ušetřit na ceně jízdenky. Dopravní koncern ICOM transport se rozhodl s „černými pasažéry“ bojovat a upozorňuje: nezahazujte jízdenky ihned po zakoupení, budete je potřebovat při kontrole revizora. Ty na linkách koncernu z Vysočiny nyní potkáte mnohem častěji než dříve.

Zveřejněno: 6.4.2011

Číst dále: Koncern ICOM transport se zaměří na „černé pasažéry"

   

Strana 27 z 27

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.