Tiskové zprávy

Nové přírůstky ve vozovém parku – minibusy značky Rošero-P

Úterý, 21 Březen 2017 08:20

Vozový park společnosti ICOM transport rozšířilo pět minibusů First FCLLI s emisní normou EURO 6, které vyrábí Rošero-P. Tyto vozy budou využívány na méně frekventovaných příměstských linkách.

Jedná se o moderní autobusy, které splňují nejpřísnější emisní normy EURO 6. Kromě toho se mohou pochlubit kvalitní výbavou jako je klimatizace, tempomat, digitální tachograf, dvojité bezpečnostní sklo, retardér, ABS, EBD, ASR a mnoho dalšího.

 

rosero

Číst dále: Nové přírůstky ve vozovém parku – minibusy značky Rošero-P

 

ICOM transport a TRADO–BUS stávkovat nebudou

Pátek, 17 Březen 2017 11:24

Rádi bychom cestující ujistili, že řidiči našich autobusů stávkovat nebudou. Cestující do zaměstnání či k lékaři a děti do škol dovezeme vždy a včas. V přiloženém dokumentu naleznete vyjádření generálního ředitele a předsedů odborů ke stávce řidičů autobusů na Vysočině.

Číst dále: ICOM transport a TRADO–BUS stávkovat nebudou

   

Cestující veřejnost se dočká nového autobusového nádraží v Humpolci

Úterý, 14 Únor 2017 10:31

Koncern ICOM transport investuje velké prostředky do autobusových nádraží. Po rekonstrukci nádraží v Dačicích a Svitavách je na řadě úprava administrativní budovy ICOM v Humpolci. K ní se navíc nově připojí i autobusové nádraží.

Napříč koncernem probíhá postupná přestavba a modernizace autobusových nádraží tak, aby po vzhledové i funkční stránce splňovala trendy 21. století. Součástí této rekonstrukce je unifikace podoby vstupních hal a WC do jednotného designu. Ty pak budou pro cestující veřejnost přehledné a komfortní se sjednocenými designovými prvky.

Po rekonstrukci nádraží v Dačicích a Svitavách je na řadě úprava administrativní budovy ICOM transport v Humpolci. K ní se v Okružní ulici přesune nově autobusové nádraží z místa stávajícího. Záměrem koncernu je, aby cestující ihned věděl, kde se co v autobusové čekárně nachází.

humpolecnadrazi6 upravy venek var2a

Číst dále: Cestující veřejnost se dočká nového autobusového nádraží v Humpolci

   

Bezpečí cestujících zaručí nejmodernější autobusy

Čtvrtek, 09 Únor 2017 13:54

Sněžení a mráz v posledních dnech naostro prověřují připravenost řidičů. Krizové situace potom čekají na každého řidiče kdekoliv a přichází bez ohlášení. Také to je jedním z důvodu, proč v zimních měsících stoupne počet cestujících veřejnou autobusovou dopravou. Ne příliš aktivní řidič, dá v zimním počasí raději přednost jízdě s profesionálem.

Číst dále: Bezpečí cestujících zaručí nejmodernější autobusy

   

Pracujeme s nezaměstnanými, či zájemci o řízení

Čtvrtek, 09 Únor 2017 13:50

Po celé republice ve všech společnostech našeho koncernu pořádáme akce „Den s ICOMem aneb Přijďte řídit MERCEDES“. Všichni, kteří mají alespoň řidičský průkaz „B“ mohou přijít a odjet si zkušební jízdu s autobusem i kamionem.

Číst dále: Pracujeme s nezaměstnanými, či zájemci o řízení

   

Strana 8 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.