Tiskové zprávy

Bezpečí cestujících zaručí nejmodernější autobusy

Čtvrtek, 09 Únor 2017 13:54

Sněžení a mráz v posledních dnech naostro prověřují připravenost řidičů. Krizové situace potom čekají na každého řidiče kdekoliv a přichází bez ohlášení. Také to je jedním z důvodu, proč v zimních měsících stoupne počet cestujících veřejnou autobusovou dopravou. Ne příliš aktivní řidič, dá v zimním počasí raději přednost jízdě s profesionálem.

Číst dále: Bezpečí cestujících zaručí nejmodernější autobusy

 

Pracujeme s nezaměstnanými, či zájemci o řízení

Čtvrtek, 09 Únor 2017 13:50

Po celé republice ve všech společnostech našeho koncernu pořádáme akce „Den s ICOMem aneb Přijďte řídit MERCEDES“. Všichni, kteří mají alespoň řidičský průkaz „B“ mohou přijít a odjet si zkušební jízdu s autobusem i kamionem.

Číst dále: Pracujeme s nezaměstnanými, či zájemci o řízení

   

Pracujeme s mládeží

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:46

Nedostatek studentů trápí všechny školy zaměřené na řemesla. Stejný problém mají i firmy, které tak nemohou nabírat mladé absolventy do svých řad. Důvodem jsou obavy dětí z řemeslných prací. Často si ani nedokáží představit, co se pod daným povoláním skrývá.

Číst dále: Pracujeme s mládeží

   

Řidičům osobních vozů Mercedes-Benz

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:42

ICOM transport se po dvacetileté spolupráci s firmou Mercedes-Benz mohl pustit do autorizovaného servisování i osobních vozů. Ten své brány pro osobní vozy otevřel v květnu 2015. Dnes projde pod rukama zaměstnanců jihlavského servisu denně v průměru 30 osobních a nákladních vozidel.

Číst dále: Řidičům osobních vozů Mercedes-Benz

   

Bez řidičů hrozí krize

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:37

Doprava je základní kámen zdravě fungující ekonomiky státu. Aby byl hotový výrobek, musí se účastnit v průběhu výroby dokonce několikrát procesu dopravy.

Bez řidičů by v konečném důsledku nebyly ani rohlíky na pultě obchodů.

Číst dále: Bez řidičů hrozí krize

   

Strana 8 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.