Tiskové zprávy

Kroky vlády v oblasti dopravy

Pondělí, 28 Květen 2018 06:39

Podle nového nařízení vlády dojde k úpravě podmínek cestování studentů a seniorů. Ti budou moci uplatnit slevu ve výši 75 procent z jízdného. Tato novinka měla platit od 10. června, nakonec však došlo k posunutí na 1. září. Důvodem byla krátká doba pro technickou připravenost krajských úřadů.

Číst dále: Kroky vlády v oblasti dopravy

 

Investiční plány koncernu ICOM transport pro rok 2018

Pátek, 25 Květen 2018 08:29

První velké investice koncernu ICOM transport byly do vozového parku. Snažíme se zajistit cestujícím i našim řidičům moderní, kulturní a hlavně bezpečné cestování. O tom, že se nám tento úmysl daří plnit svědčí náš vozový park s průměrným stářím autobusu 2,8 roku let, což je i na evropské poměry vysoce nadprůměrný ukazatel. V druhé části investičního plánu se zaměřujeme na opravy a modernizaci autobusových nádraží.

Číst dále: Investiční plány koncernu ICOM transport pro rok 2018

   

ICOM transport podpořil nový babybox

Pátek, 11 Květen 2018 14:35

Koncern ICOM transport podpořil modernizaci a obměnu babyboxu v Jihlavě. Ten od svého zavedení v roce 2009 zachránil tři jihlavské novorozence. Nyní má jihlavská nemocnice k dispozici nejmodernější babybox svého druhu.

bababyx

Číst dále: ICOM transport podpořil nový babybox

   

ICOM transport: Jsme společensky odpovědná firma

Pátek, 20 Duben 2018 13:48

Další ocenění v soutěži Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2017 si odnesla společnost ICOM transport. Jednalo se o již 3. ročník, ve kterém byly oceňovány snahy organizací, jenž do svých provozních činností integrují zájmy sociální, enviromentální, etické, lidskoprávní a také zájmy svých zákazníků.

Číst dále: ICOM transport: Jsme společensky odpovědná firma

   

Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Pátek, 20 Duben 2018 12:54

Také letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Aktivním přístupem se koncern ICOM transport snaží vyvrátit zažitou představu, že řízení velkých vozů je určené výhradně pro muže.

Číst dále: Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

   

Strana 8 z 24

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.