Tiskové zprávy

V Lanškrouně mají cestující nové autobusové nádraží

Pondělí, 02 Září 2019 08:29

Koncern ICOM transport investuje velké prostředky do autobusových nádraží. Po rekonstrukci nádraží v Dačicích, Svitavách, Humpolci, Ústí nad Orlicí a Moravské Třebové, bylo na řadě autobusové nádraží v Lanškrouně. Práce na něm začaly v loňském roce.

00000000012

Číst dále: V Lanškrouně mají cestující nové autobusové nádraží

 

ICOM transport předal Jindřichu Steinhauserovi šek na 233.800 Kč

Pondělí, 01 Červenec 2019 14:23

V koncernu ICOM transport jsou všichni zaměstnanci jako rodina. To dokazuje příběh řidiče autobusu Jindřicha Steinhausera, který měl v loňském roce vážnou dopravní nehodu, kdy mu polský řidič kamionu nedal přednost. Tato událost zasáhla napříč koncernem všechny zaměstnance. Jejich sounáležitost nakonec dopsala příběh toto pondělí, kdy byl panu Steinhauserovi předán šek z veřejné sbírky, kterou zaměstnanci koncernu sami iniciovali.
Výstřižek

Číst dále: ICOM transport předal Jindřichu Steinhauserovi šek na 233.800 Kč

   

Den s ICOM - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Středa, 24 Duben 2019 08:14

Také letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Aktivním přístupem se koncern snaží vyvrátit zažitou představu, že řízení velkých vozů je určené výhradně pro muže. Akce se uskuteční 18. května v Jihlavě v areálu ICOM transport na Jiráskově ulici od 11 do 14 hodin.

Den s ICOM

Číst dále: Den s ICOM - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

   

ICOM transport je společensky odpovědná firma

Čtvrtek, 18 Duben 2019 14:57

Další ocenění v soutěži Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2018 si odnesla společnost ICOM transport. Jednalo se o již 4. ročník, ve kterém byly oceňovány snahy organizací, jež do svých provozních činností integrují zájmy sociální, enviromentální, etické, lidskoprávní a také zájmy svých zákazníků.

Cena hejtmana kraje

Číst dále: ICOM transport je společensky odpovědná firma

   

ICOM transport podpořil modernizaci BabyBoxu v Benešově

Pondělí, 08 Duben 2019 07:39

Částkou 30 000 Kč podpořil koncern ICOM transport modernizaci babyboxu v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov. Ta původní pomohla zachránit od roku 2009 již 3 děti. Bohužel její technický stav již neodpovídal nejnovějším standardům, a tak byla nutná obměna.

Babybox

Číst dále: ICOM transport podpořil modernizaci BabyBoxu v Benešově

   

Strana 9 z 27

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.