Tiskové zprávy

Pracujeme s mládeží

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:46

Nedostatek studentů trápí všechny školy zaměřené na řemesla. Stejný problém mají i firmy, které tak nemohou nabírat mladé absolventy do svých řad. Důvodem jsou obavy dětí z řemeslných prací. Často si ani nedokáží představit, co se pod daným povoláním skrývá.

Číst dále: Pracujeme s mládeží

 

Řidičům osobních vozů Mercedes-Benz

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:42

ICOM transport se po dvacetileté spolupráci s firmou Mercedes-Benz mohl pustit do autorizovaného servisování i osobních vozů. Ten své brány pro osobní vozy otevřel v květnu 2015. Dnes projde pod rukama zaměstnanců jihlavského servisu denně v průměru 30 osobních a nákladních vozidel.

Číst dále: Řidičům osobních vozů Mercedes-Benz

   

Bez řidičů hrozí krize

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:37

Doprava je základní kámen zdravě fungující ekonomiky státu. Aby byl hotový výrobek, musí se účastnit v průběhu výroby dokonce několikrát procesu dopravy.

Bez řidičů by v konečném důsledku nebyly ani rohlíky na pultě obchodů.

Číst dále: Bez řidičů hrozí krize

   

Vláda slíbila navýšení platů řidičům autobusů

Čtvrtek, 09 Únor 2017 12:29

S účinkem od 1. 1. 2017 došlo k novele nařízení vlády týkající se odměňování řidičů. Novela přesunula řidiče ze třetí tarifní skupiny do páté tarifní skupiny, čímž vzrostla nejnižší zaručená mzda z 80,50 Kč/hodinu na 98,10 Kč/hodinu. Odměna za dobu čekání mezi spoji je nově 90 % hodinové sazby. Nově zavedený příplatek za náročné pracovní prostředí ve výši 6,60 koruny za hodinu.

Zatím však není jasné, kdo potřebné peníze poskytne. Vláda nebo kraje?

Číst dále: Vláda slíbila navýšení platů řidičům autobusů

   

Cestující se dočkají proměny autobusového nádraží ve Svitavách

Pátek, 20 Leden 2017 11:31

Cestující ve Svitavách se mohou těšit na moderní autobusové nádraží, které je pro veřejnost přehledné a komfortní se sjednocenými designovými prvky.

Po rekonstrukci autobusového nádraží v Dačicích jsou na řadě Svitavy a v současné době pracujeme na novém autobusovém nádraží v Humpolci.

„Rozsáhlé investice do opravy a modernizace budovy na svitavském autobusovém nádraží se pohybují okolo 3.200.000 korun. Dokončení přestavby bude ještě stát necelé čtyři miliony korun. Vynaložené finanční prostředky přinesou cestujícím komfortnější a příjemnější čekárnu," sdělila Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport a. s.

P1190241P1190242

Číst dále: Cestující se dočkají proměny autobusového nádraží ve Svitavách

   

Strana 9 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.