Žijeme s vámi

Děti z dětského domova Senožaty budou mít veselé Vánoce

Vánoce je období radosti, pohody a vzájemného porozumění. ICOM transport dlouhodobě podporuje dětský domov Senožaty. Letos naše společnost věnovala 35 úžasným a šikovným dětem ve věku od jednoho do dvaadvacet let hromadu dárečků, o které si napsali. Velcí i malý tak najdou pod vánočním stromečkem třeba barevné hračky, stavebnice, fotbalový míč nebo také kosmetiku či drobnou elektroniku.

Věříme, že jim splněná přání udělají radost.

Krásné Vánoce.

DD Senožaty - předání dárků - malý

 

Narozeninová přání od dětí

Naše dopravní společnost, ICOM transport a.s., oslavila již dvacet let na trhu. Při této příležitosti jsme uspořádali pro širokou veřejnost akci - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, která se uskutečnila v sobotu 19. 9. 2015 od 12:00 do 18:00 hod. Při této příležitosti jsme získali, od našich nejmenších návštěvníků, narozeninová přání. Všechna byla překrásná a dětem moc děkujeme. Zde je malá ochutnávka.  

Kamila Filakovská 12 letJůzl Jan 10 let

Číst dále: Narozeninová přání od dětí

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

Od úterý 13. října 2015 odstartuje ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. provoz nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business. Jde vůbec o první autobus nové generace, který začne jezdit v Pardubickém kraji, a zároveň i v České republice, v ostrém provozu. Cestující na lince Polička – Svitavy a zpět, kteří pojedou v 11:10 hod., se tak stanou prvními pasažéry, kteří vyzkouší tento komfortní model na pravidelném příměstském spoji.

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

   

Naše společnost se stala hrdým partnerem již 19. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

Letošní rok má podtitul „svoboda" a například v rámci Inspiračního fóra mohou návštěvníci diskutovat s Julianem Assangem či Mášou z Pussy Riot. Festival odstartuje 27. října a končí 1. listopadu. Více o programu najdete na www.dokument-festival.cz

Číst dále: Naše společnost se stala hrdým partnerem již 19. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

   

ICOM transport oslavil 20 let

V sobotu 19.9.2015 se brány areálu společnosti ICOM transport doširoka otevřely veřejnosti. Důvod byl jedinečný - firma totiž slavila 20 let na českém trhu.

Návštěvníci si mohli užít bohatého programu včetně výstavy nejmodernějších typů autobusů a kamionů, veteránů či osobních vozů Mercedes-Benz. Na hlavním pódiu vystoupily české a slovenské hudební hvězdy – O5Radeček, Kristina či Marek Ztracený. Zároveň také zahrály hudební kapely našich zaměstnanců – M.A.T. a METANOON.  Dobré jídlo a pití, soutěže a zábavné atrakce pro děti jen dopomohly k výborné náladě. Zde je několik fotografií z oslavy. Fotografie od návštěvníků můžete najít také na naší FB stránce .

   

Strana 1 z 5

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.