ČSAD Slaný

Obnovení placení jízdného

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Číst dále: Obnovení placení jízdného

   

Uzavřeno centrum Nového Strašecí od 1. 4. 2020

Vážení cestující,

 

od 1.4 je uzavřeno centrum Nového Strašecí. Jezdí se dle výlukových JŘ linek 220586 a 220590. Zastávka Nové Strašecí,Palackého je zrušena. konečná zastávka je Nové Strašecí, Karlovarská. Pro linku 220590 je změna trasy z Kačice na Stochov a přes Čelechovice do Nového Strašecí. Nově je zřízena zastávka Nové Strašecí,jatky.


   

Uzavřen most v obci Zlonice od 30. 3. 2020

Vážení cestující,

 

od 30.3 je uzavřen most v obci Zlonice. Jezdí se dle výlukového JŘ linky 220650. Objízdná trasa vede přes Vyšínek. Nově jsou přidané zastávky Zlonice,U fary a Zlonice,Pejšova. Ukončení uzavírky je plánováno na 30.10.2020.


   

Uzavírka mostu v obci Budihostice od 23. 3. 2020

Vážení cestující,

 

od 23.3 je uzavřen most v obci Budihostice. Jezdí se dle výlukového JŘ linky 220597. Je zrušena zastávka Velvary,Závod a objízdná trasa vede přes Uhy a Chržín do Budihostic. Ukončení uzavírky je plánováno na 31.8.2020.


   

Oznámení o uzavírce silnice mezi Luníkovem a Hobšovicemi od 2. března 2020

Vážení cestující,

od 2. března 2020 začne z důvodu výstavby mostu na obchvatu Slaného uzavírka silnice mezi obcemi Luníkov a Hobšice, která potrvá až do 30. prosince 2020. Pro cestu do Drnova bude možné využít linku X594. Pro cestu do Žižic lze využít linky X594 a 617. Linky 593 a 594 pojedou přes Dolín a v Hobšovicích se napojí na svou původní trasu.

Děkujeme za pochopení.

Bližší informace o uzavírce naleznete zde.

   

Strana 1 z 12

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.