ČSAD Ústí nad Orlicí

Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

S platností od pondělí 11. května 2020 dojde k částečnému obnovení provozu dálkových linek zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport.

Číst dále: Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

   

Obnovení placení jízdného

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Číst dále: Obnovení placení jízdného

   

Omezení dopravy zajišťované Pardubickým krajem

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou České dne 12. března 2020 dojde k dalšímu omezení veřejné linkové dopravy zajišťované Pardubickým krajem. Od 28. března 2020 nepojedou žádné víkendové spoje a spoje v pracovní dny pojedou od 30. března 2020 v omezeném režimu.

Číst dále: Omezení dopravy zajišťované Pardubickým krajem

   

Oznámení 6.2.2019

Úterý, 12 Únor 2019 10:46

Oznámení 6. 2. 2019

   

Oznámení o uplatnění práva na dorovnání protiplnění 23. 1. 2019

Čtvrtek, 24 Leden 2019 14:52

Oznámení o uplatnění práva na dorovnání protiplnění 23. 1. 2019

   

Strana 1 z 10

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.