ČSAD Ústí nad Orlicí

Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

S platností od pondělí 11. května 2020 dojde k částečnému obnovení provozu dálkových linek zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport.

Číst dále: Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

   

Obnovení placení jízdného

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Číst dále: Obnovení placení jízdného

   

Omezení dopravy zajišťované Pardubickým krajem

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou České dne 12. března 2020 dojde k dalšímu omezení veřejné linkové dopravy zajišťované Pardubickým krajem. Od 28. března 2020 nepojedou žádné víkendové spoje a spoje v pracovní dny pojedou od 30. března 2020 v omezeném režimu.

Číst dále: Omezení dopravy zajišťované Pardubickým krajem

   

Uznávání časových jízdenek IDSOK

 Vážení cestující,

od 1. 1. 2016 se budou u dopravce ČSAD Ústí n. O. uznávat časové jízdní doklady IDSOK zakoupené u jiných dopravců IDSOK na níže uvedených linkách:

Číst dále: Uznávání časových jízdenek IDSOK

   

Pardubicko se dočkalo moderních autobusů Setra S 415 LE business.

Lidé z Pardubického kraje se dočkali předčasného vánočního dárku. Dnes odpoledne, před pardubickým vlakovým nádražím, představil regionální dopravce ČSAD Ústí nad Orlicí široké veřejnosti tři zcela nové linkové autobusy Setra S 415 LE business. Ty jsou součástí velké dodávky 38 nových vozidel, kterými firma zmodernizuje svůj vozový park. Celkem 28 nízkopodlažních linkových autobusů třídy Multiclass - Setra S 415 LowEntry business a 10 standardních vozidel značky Mercedes-Benz Intouro obmění 21 % vozidel ze 180 členné autobusové flotily. ČSAD Ústí nad Orlicí získalo 20 % nových Seter ze 140 kusů, které koncern ICOM transport převzal od německého výrobce Daimler. Nové modely budou jezdit na 54 linkách v regionu.  

Číst dále: Pardubicko se dočkalo moderních autobusů Setra S 415 LE business.

   

Strana 1 z 4

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.