TRADO BUS

Cestující z Třebíče do Prahy si od pondělí 6. července polepší

Spojení mezi Třebíčí a Prahou bude dostupnější, a to díky navýšení zrychlených spojů, které zajišťuje naše společnost ve spolupráci s mezinárodním dopravcem FlixBus. Nové spoje s odjezdem v 12:00 z Třebíče a v 15:40 z Prahy pojedou poprvé již v pondělí 6. července 2020 a od té doby každou neděli.

Číst dále: Cestující z Třebíče do Prahy si od pondělí 6. července polepší

   

Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

S platností od pondělí 11. května 2020 dojde k částečnému obnovení provozu dálkových linek zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport.

Číst dále: Obnovení provozu na dálkových linkách od 11. května

   

Obnovení placení jízdného

Od nadcházejícího víkendu se začne opět vybírat jízdné na některých linkách zajišťovaných autobusy koncernu ICOM transport. Již od neděle 12. dubna 2020 se začne s vybíráním jízdného v autobusových spojích na Vysočině a v následujících dnech a týdnech přistoupí k obnovení placení jízdného i některé další kraje. V MHD v Jindřichově Hradci, Pelhřimově a Třebíči bude až do odvolání nadále možné jezdit bez placení.

Číst dále: Obnovení placení jízdného

   

Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

Veřejnou dopravu na území Kraje Vysočina čekají od 1. března významné změny. V souvislosti se zavedením nové tarifu VDV přechází většina spojů do integrovaného dopravního systému. Co tato změna přinese cestujícím?

foto

Číst dále: Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

   

Nový jízdní řád 790200 Třebíč - Praha (od 1.9.2019)

Od 1.9.2019 (první jízda 2.9.2019) měníme jízdní řád pravidelné autobusové linky 790200 Třebíč - Praha. Nově opět obsluhujeme zastávku Humpolec - Poliklinika. Ve směru do Prahy odjíždíme v 06:48 hod., v opačném směru pak v 17:02.

Aktuální jízdní řád si můžete stáhnout ZDE (http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L790200_190901_237044.pdf)

   

Strana 1 z 2

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.