Automechanik osobních vozů Mercedes-Benz Jihlava

Jsi šikovný automechanik a cítíš se nedoceněný? Přijď pracovat k nám do týmu servisu Mercedes-Benz! 

Číst dále: Automechanik osobních vozů Mercedes-Benz Jihlava

 

Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

Veřejnou dopravu na území Kraje Vysočina čekají od 1. března významné změny. V souvislosti se zavedením nové tarifu VDV přechází většina spojů do integrovaného dopravního systému. Co tato změna přinese cestujícím?

foto

Číst dále: Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

 

Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

Veřejnou dopravu na území Kraje Vysočina čekají od 1. března významné změny. V souvislosti se zavedením nové tarifu VDV přechází většina spojů do integrovaného dopravního systému. Co tato změna přinese cestujícím?

foto

Číst dále: Veřejná doprava v Kraji Vysočina přechází 1. března na nový tarifní systém

   

Nový jízdní řád 790200 Třebíč - Praha (od 1.9.2019)

Od 1.9.2019 (první jízda 2.9.2019) měníme jízdní řád pravidelné autobusové linky 790200 Třebíč - Praha. Nově opět obsluhujeme zastávku Humpolec - Poliklinika. Ve směru do Prahy odjíždíme v 06:48 hod., v opačném směru pak v 17:02.

Aktuální jízdní řád si můžete stáhnout ZDE (http://portal.idos.cz/Down.aspx?f=pdf/L790200_190901_237044.pdf)

 

Od 10.6.2019 z Třebíče do Prahy rychleji!

S celostátní změnou jízdních řádů, k termínu 9.6.2019 dochází k zásadní změně jízdního řádu 790200 Třebíč - Jihlava - Praha. 

01 flixbus 

Jak jste si již mohli všimnout od začátku roku 2019 firma TRADO-BUS, s.r.o. úzce spolupracuje se společností FLIXBUS a to z důvodu, že Vám chceme přinést maximální možný komfort cestování na této dálkové lince. Vůz je vybaven vysoko rychlostním internetem bez FUP omezení a WC. 

K tomu nově od 9.6.2019 (první jízda je v pondělí 10.6.2019) měníme jízdní řád a to následovně:

Spoj č. 5 (z Třebíče do Prahy)

Nově z autobusového nádraží v Třebíči budeme vyjízdět v 5:40 hod. místo původních 5:45 hod. kdy přímo jedeme do Jihlavy a nově nebudeme zajíždět do Humpolce a Lokte. Čas dojezdu do Prahy na Roztylské nádraží je už v 7:50 hod. - zde se dá pohodlně přesednout na pražské metro. ÚAN Florenc již nově obsluhovat nebudeme.

Spoj č. 4 (z Prahy do Třebíče)

Místo původního odjezdu z ÚAN Florenc, nově vyrážíme v 15:55 hod. - s příjezdem do Třebíče v 18:08 hod., což je pouze o 15 min později oproti původnímu dojezdu, čas cesty se tak zkrátí o 20 min. Nově nebudeme obsluhovat Roztyly a Loket.

Užitečné rady:

 • Jízdní řád si pak můžete stáhnout ZDE (ve formátu .pdf, kliknutí pravým tlačítkem myši a "Uložit jako")  
 • Předprodej jízdenek pak probíhá dvojí formou, polovina vozu je k dispozici na předprodeji AMS (viz odkaz ZDE) a druhá polovina na předprodejním systému FLIXBUS (viz odkaz ZDE)

 Věříme, že tyto změny budou z Vaší strany uvítány a budeme se těšit na Vaše případné reakce.

Tým TRADO-BUS, s.r.o. a FLIXBUS

002 flixbus

   

Strana 5 z 7

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

 • ŘIDIČ KAMIONU
 • ŘIDIČ AUTOBUSU
 • AUTOMECHANIK
 • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
 • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

 • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
 • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
 • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
 • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.