Automechanik značkového servisu Mercedes-Benz Humpolec

Přijmeme šikovné automechaniky do servisu značky Mercedes-Benz. Staňte se součástí našeho týmu i Vy!

Automechanik - Humpolec

Náplň práce

  •  Opravy nákladních automobilů, návěsů a autobusů značky Mercedes Benz

Nabízíme

  •  Moderní zařízení a špičková technika servisu
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Řádné zaškolení
  • Možnost profesního růstu
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zvýhodněné cestování autobusy i pro rodinné příslušníky
  • Další benefity velké společnosti (zvýhodněné služby O2, zdarma účet u KB, příspěvek na dětský tábor a další)

Požadujeme

  • Vyučení v oboru automechanik
  • ŘP sk. C+E nebo D + profesní průkaz výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Svářečské zkoušky výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost

Místo výkonu práce

Humpolec (práce ve dvousměnném provozu)

Nástup

Možný ihned

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.