DISPEČER/KA autobusové dopravy Ústí nad Orlicí

Přijmeme schopného a energického dispečera do autobusové dopravy

Náplň práce

  • kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí
  • péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy)
  • nábor řidičů
  • organizace a hodnocení práce podřízených
  • kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo)
  • jednání s novými zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost MS Excel
  • orientace na zákazníka a kvalitu služeb
  • organizační a komunikační dovednosti (praxe ve vedení kolektivu vítána)
  • ŘP sk. B, výhodou sk. D
  • praxe v oblasti dopravy a zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program výhodné mobilní tarify aj.)

Místo výkonu práce

Ústí nad Orlicí

Kontakt

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >>

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.