ČSAD Slaný

Upozornění pro cestující

Od 28.11.2015 se opět vrací provoz na Autobusové nádraží. Všechny linky budou jezdit po původních trasách, tzn. že zastávka v Kvíčku na lince 220059 je zrušena.

   

Road show: prezentace autobusů zn. Setra v Benešově

Koncern ICOM transport slavnostně převzal 140 ks nejmodernějších autobusů značky Setra S 415 LE business od německého výrobce Daimler. Byli jsme vůbec první v Evropě, kdo takto velkou zakázku na uvedený model zadal. Vzhledem k tomu, že vozidla budou sloužit cestujícím v devíti regionech České republiky, rádi bychom je široké veřejnosti představili.

ČSAD Slaný vystaví ve čtvrtek 10. 12. 2015 od 14:00 - 17:00 hod. linkové autobusy nové generace na Masarykově náměstí v Benešově. Cestující si je tak mohou osobně prohlédnout.

řada Seter

Přijďte se podívat na autobusy business třídy.

Těšíme se na vás.

   

Uzavírka Ouvalova ulice

od pondělí 12.10.2015 dochází k uzavírceulici Ouvalova směrem od okružní křižovatky až ke vjezdu na autobusové nádraží. Většina linek zůstává beze změny, budou pouze jezdit po objízdné trase kolem bývalého ČKD.

Číst dále: Uzavírka Ouvalova ulice

   

Změna v jízdních řádech od 30.8.2015

Vážení cestující, od 30.8.2015 vešli v platnost nové JŘ, které budou platit až do 12.12.2015.

Ke stažení zde

   

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Pátek, 22 Květen 2015 13:00

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

   

Strana 6 z 11

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.