ČSAD Ústí nad Orlicí

"Pomocníci" ve sbírce víček

Sbírku víček pro nemocného Davídka podporují a do tašek v autobusech přispívají především jednotlivci. Zapojují se ale i společnosti, školy, spolky a sdružení.  Velkým dárcem je například ZŠ Úpice, jejíž zástupci nám předali tři desítky pytlů s víčky. Dalšími podporovateli jsou mladí hasiči z Bučiny - viz. níže průvodní dopis předaný společně s víčky.  

Číst dále: "Pomocníci" ve sbírce víček

   

ČSAD Ústí nad Orlicí podpoří sbírku pro nemocného Davídka

Řidiči autobusů na všech linkách ČSAD Ústí nad Orlicí budou od cestujících vybírat víčka od pet lahví. Podpoří tak sbírku pro šestnácti měsíčního Davídka, který od narození trpí hypotonickým syndromem – vážným onemocněním mozku. Organizátory sbírky je Hitrádio Vysočina a sdružení Konto bariéry 77. 

Pomozte i Vy !

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí podpoří sbírku pro nemocného Davídka

   

Česká Třebová - oprava mostu bez kolon asi nepůjde

Česká Třebová – 27.3.2013. Od příštího úterý (2.4.2013) bude kvůli opravě zhruba na půl roku uzavřen most u čistírny odpadních vod. Lze proto očekávat komplikace v linkové autobusové dopravě. Provoz po provizorním mostě bude jednosměrný a řízený semafory.

Dopravní omezení se jistě promítne i do autobusové dopravy a cestující s touto skutečností musí počítat. Přesný rozsah zpoždění není možné určit předem. Situaci bude navíc komplikovat uzavírka v obci Dlouhá Třebová o dva kilometry dále. Předpokládáme, že v běžném provozu bude docházet ke zdržení cca pět a v době špičky deset až patnáct minut.

Zveřejněno: 27.3. 2013

Číst dále: Česká Třebová - oprava mostu bez kolon asi nepůjde

   

Aktuální informace, uzavírky, změny podstatné pro cestující atp.

Upozorňujeme cestující na celostátní změny jízdních řádů, které vstupují v platnost dne 9.12.2012. Výlep jízdních řádů bude proveden ve 49. týdnu.
Informace již nyní na www.oredo.cz a na www.idos.cz

 
   

Strana 4 z 4

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.