ČSAD Ústí nad Orlicí

Známe výherce mobilních telefonů Acer

Od úterý 13. října do pátku 16. října 2015 mohli naši cestující na lince Polička - Svitavy a zpět hodnotit nejmodernější linkový autobus značky Setra S 415 LE business, který jsme začali na tomto spoji provozovat. Sešlo se hodně odpovědí jak těch papírových, tak i elektronických. Moc vám všem děkujeme.

Číst dále: Známe výherce mobilních telefonů Acer

   

ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

Od úterý 13. října 2015 odstartuje ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. provoz nejmodernějšího linkového autobusu značky Setra S 415 LE business. Jde vůbec o první autobus nové generace, který začne jezdit v Pardubickém kraji, a zároveň i v České republice, v ostrém provozu. Cestující na lince Polička – Svitavy a zpět, kteří pojedou v 11:10 hod., se tak stanou prvními pasažéry, kteří vyzkouší tento komfortní model na pravidelném příměstském spoji.

Číst dále: ČSAD Ústí nad Orlicí: Startujeme provoz nejmodernějšího business linkového autobusu Setra v Pardubickém kraji.

   

Stanovisko představenstva společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí k protinávrhu a k žádosti akcionářů

Úterý, 23 Červen 2015 14:25

Stanovisko představenstva společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí k protinávrhu a k žádosti akcionářů

   

Přepis protinávrhu a žádosti akcionářů společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí

Úterý, 23 Červen 2015 14:23

Přepis protinávrhu a žádosti akcionářů společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí

   

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

Pátek, 22 Květen 2015 13:00

Pozvánka na řádnou valnou hromadu

   

Strana 6 z 10

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.