ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči

Tisková zpráva :

ČERPACÍ STANICE ICOM transport v Třebíči s „normálními“ cenami PHM

Společnost ICOM transport otevře 15.11. 2012 ve 13:00 novou čerpací stanici, která je v prostředí průmyslového areálu ve čtvrti Třebíč Jejkov – na Průmyslové ulici č.p. 159 (areál bývalého Unipletu). Provozovatel hodlá motoristům nabídnout ceny PHM srovnatelné s cenami ve zbytku kraje Vysočina.

Nabídku ČS komentuje předsedkyně představenstva K. Kratochvílová slovy: „Ceny pohonných hmot budou v Třebíči konečně normální. Cestuji hodně po celé České republice a uvědomuji si, že ceny v Třebíči jsou - slušně řečeno - hodně nestandardní“.

V současné době bude zřejmě cena za litr na nové čerpací stanici výrazně nižší než na jiných ČS v Třebíči a blízkém okolí. Například 14.11. 2012 se na Třebíčsku pohybovala stojanová cena nafty okolo 36,90 Kč/l. Nafta na čerpací stanici ICOM transport v Jihlavě byla přitom za 35,50 Kč/l. Za stejnou cenu bude nafta v prodeji od dnešního dne i v Třebíči. Kateřina Kratochvílová dodává: „ Víme, že se motoristům z Třebíče vyplatilo jezdit pro PHM do Jihlavy. Nyní si tuto cestu budou moc ušetřit.“   Čerpací stanice byla zbudována nákladem 18 milionů korun. Slavnostního otevření se zúčastnili zástupci společnosti ICOM transport, vedení města Třebíč, médií i obchodních partnerů.

Kateřina Kratochvílová k nabídce dodává: „ Naftu na jakou jezdí naše autobusy a kamiony budou nyní čerpat všichni motoristé. Naše vozy přitom nikdy neměly problém se zamrzáním nafty a věřím, že i tento fakt řidiči ocení“.

   Běžný provoz ČS - pro veřejnost - začíná od 16.11. 2012. Od pondělí do pátku je otevírací doba od 5:00 do 23:00. O víkendech je otevřeno od 7:00 do 21:00. Shodná je pracovní doba i dalších dvou veřejných čerpacích stanic společnosti ICOM transport v Jihlavě (Jiráskova 1424/78) a Humpolci (Okružní 612).

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.