Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

Společnost TRADO předvede cestujícím nové autobusy

Třebíč/ Třebíčané si budou moci přijít prohlédnout zbrusu nové autobusy městské autobusové dopravy. Společnost TRADO představí lidem dvě vozidla značky MAN. Ukázka autobusů se bude konat ve středu 21. listopadu na Karlově náměstí od 9:00 do 11:30 hodin. Poté uvede dopravce vozidla do provozu na běžné linky a až do 20 hodin se v nich bude cestovat bez jízdného.

„Společnost TRADO pokračuje v modernizaci vozového parku a pořídila dva nové autobusy pro městskou autobusovou dopravu. Dodavatel – společnost MAN – byl vybrán na základě výběrového řízení, kde byly porovnávány především technické parametry, bezpečnost cestujících, počet míst, spotřeba pohonných hmot i cena. Vozy splňují nejvyšší emisní třídu Euro 5,“ sdělil Petr Palovčík, projektový manažer ICOM transport a.s. Zařazení nových autobusů znamená výraznou modernizaci vozového parku pro město Třebíč. Celorepublikový průměr stáří autobusů přesahuje 14 let, přičemž  současná kolona v Třebíči bude mít průměr 5 let.

MeT PredstavAutobus1  

Nové vozy zaujmou nadstandardní výbavou, netradičním umístěním některých sedadel a celkovým řešením interiéru. Jsou kompletně klimatizované a mají informační systém, který je připraven pro online přenos dat na vybrané zastávky v Třebíči. Celkový počet míst pro cestující je 98, z toho 27 k sezení. Samozřejmostí je možnost přepravy dětských kočárků, invalidních vozíků a imobilních občanů.

MeT PredstavAutobus2

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.