Bitva o extraligu – společně vytvoříme bouřlivou atmosféru

Dramatické boje v rámci baráže o nejvyšší hokejovou soutěž v tuzemsku jsou v plném proudu. My věříme, že se jihlavská Dukla v elitní soutěži udrží a také ji v tom náležitě podpoříme. „Jedeme v tom společně“ i tentokrát.

Výstřižek

Dlouhých dvanáct let trvalo, než se historicky nejúspěšnější hokejový klub v České republice HC Dukla Jihlava prodral zpátky mezi hokejovou smetánku. Jenže nováčkovská daň v nejvyšší soutěži přinesla Dukle černého Petra v podobě baráže. O svou ligovou příslušnost se tak pro další rok musí porvat v baráži s Litvínovem, Kladnem a Karlovými Vary. Dokáže to? My věříme, že ano.

A aby měli jihlavští hokejisté na důležitých domácích zápasech tu pravou bouřlivou atmosféru, rozhodl se koncern ICOM transport k nákupu fandících tyčí. Ty budou rozdávat vybraní řidiči před prvním zápasem cestujícím na svých linkách, ale také spolek fanoušků HC Dukla Jihlava na jednotlivých vchodech do Horáckého zimního stadionu v den utkání. Tyče tak budou k dostání na všech domácích zápasech Dukly. Vytvoříme společně bouřlivou atmosféru? Hokejisté nyní fanoušky potřebují a my je v tom nenecháme – jedeme v tom společně!

Jak to vypadalo na vybraných linkách? O tom se můžete přesvědčit ZDE

Ze strany ICOM transport, partnera klubu, nejde o první velkou akci na podporu HCD. Hokejová horečka odstartovala už v září, kdy jezdili řidiči s šály klubu, aby upozorňovali na první domácí zápas Dukly v rámci Extraligy. Nejmenší cestující pak odměňovali drobným dárkem v podobě „dukláckých“ magnetek.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.