ČSAD Slaný má nového ředitele

od 1. února 2018 bude uveden pan Jiří Popelka do čela společnosti ČSAD Slaný. V koncernu ICOM transport pracuje pan Popelka od srpna roku 2017, kdy nastoupil jako manažer provozu ve Slaném. Nyní se jeho pozice změní na ředitele ČSAD Slaný. Redakce Modré vlny tak s novým ředitelem udělala rozhovor.

popelka

Úvodem Vám gratuluji k postu ředitele ČSAD Slaný
Děkuji vedení společnosti za důvěru. Velmi mne to potěšilo a moc za to děkuji. Ke svěřenému úkolu přistupuji s velikým respektem a úvahou a především bych rád bych i touto cestou poděkoval panu Soumarovi, který mě vedl v pozice manažera.

Jak na tuto novinku reagovalo Vaše okolí?
Setkal jsem se pouze s pozitivní reakcí svých kolegů. Doufám, že nezklamu jejich očekávání. Také doma měli samozřejmě radost, hlavně manželka byla ráda a hrdá. Takže pozitivní ze všech stran (úsměv).

Pro Vás osobně to je velká výzva…
O tom není pochyb… ale zároveň z toho mám velký respekt a cítím obrovskou zodpovědnost.

Jak jste se do koncernu ICOM transport vůbec dostal?
Řekl bych, že běžným způsobem. Přihlásil jsem se do výběrového řízení ve Slaném, kde byla vypsaná inzerce na pozici manažera provozu.

Co Vás na tom lákalo?
Celý život jsem dělal v provozu vozidel, takže pro mě to bylo v oboru. Technika, provoz, a tak jsem do toho šel. Mám to i v krvi, můj táta byl řidič z povolání a od malička mne vedl k technické zručnosti.

A Vaše předešlé pracovní zkušenosti?
23 let jsem byl v armádě. První na zabezpečovací základně v Praze a poté na generálním štábu AČR. Na starosti jsem měl řízení provozu, oprav a logistiku. Po ukončení aktivní služby jsem také pracoval v Travel servisu, což je letecká společnost. Tam byla mojí náplní sledování, plánování a zajišťování leteckých náhradních dílů.

Chystáte už něco nového?
Musím se přiznat, že jsem velmi přemýšlel o tom, co a kde zlepšit. Ke všemu ale budu potřebovat velkou podporu kolegů průřezově celým koncernem a věřím, že se mi dostane.

Co se Vám ve společnosti zatím nejvíce líbí?
Organizační struktura, kterou musím opravdu ocenit. Je v ní podpora celého koncernu. Abych to vysvětlil, jde požádat o pomoc, jsme jeden tým. A ta podpora je vidět i od současného ředitele pana Soumara, který mě trpělivě zaučoval, vždy pomohl a podrobně vysvětlil.

Jak trávíte volný čas?
Pejsek a zahrada. Máme takového mazlíka z rasy Coton de Tulear. Jinak mám rád manuální práci a té je okolo domu a na zahrádce až dost.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.