„Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem“

Líbí se vám naše velké vozy? Chcete si vyzkoušet jak se ovládají? Potom si přijďte zajezdit s Mercedesem na tradiční DNY S ICOM. Kdy a Kde se uvidíme?

83a9ba0392e7f392a7aa5f3336469b152ac8cd90

Zveme všechny zaměstnance koncernu, jejich rodinné příslušníky a známé, kteří mají chuť vyzkoušet si zařídit nejmodernější vozy.

Na každém místě bude k dispozici autobus a truck s kvalifikovanou obsluhou, pod dohledem instruktorů můžete absolvovat zkušební jízdu v autobuse nebo v kamionu.
 
Cože? Máte jen řidičák skupiny B? Nevadí, přijďte a uvidíte!  V dnešní době, kdy se technika mění a vyvíjí doslova před očima, nepotřebují ani ženy k řízení těchto vozů svaly.
 
Navíc jsme si pro všechny účastníky připravili soutěž => zachyťte z akce jakoukoliv momentku pomocí fotografie. Tu následně umístěte na sociální sítě Facebook / Instagram s hashtagem #icomtransport či #densicom - Ty nejlepší odměníme :)

Pozvěte své přátele i známé na setkání s Mercedesem!

Tabulka míst konání akce na jednotlivých společnostech

Datum Kde Areál Pořadatel
12.5. Jihlava Areál firmy, Jiráskova 78, Jihlava ICOM transport
19.5. Ústí nad Orlicí Areál firmy, Třebovská 330, Ú.n.O. ČSAD Ústí n. Orlicí
26.5. Litoměřice Na Kocandě 1913/39 ČSAD Slaný
9.6. Vlašim Blanická 960, Vlašim ČSAD Benešov
16.6. Humpolec Areál firmy, Okružní 612 ICOM transport
23.6. Třebíč

Areál autobusového nádraží

Komenského nám. Třebíč

TRADO BUS

TRADO MAD

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.