Historické fotografie vzbudily velký zájem

Když oslavilo autobusové nádraží v Jihlavě 50 let své existence, umístili jsme na sociální sítě historické fotografie z našeho archivu. Odezva veřejnosti byla veliká a jsme za to rádi.

60c55361363d0ad2dbe0ecf0a2f9793d5f7d07a5

V květnu oslavilo autobusové nádraží v Jihlavě 50 let od svého otevření. Na základě této významné události jsme zapátrali v našem archivu. Jeho výsledek jsme umístili na sociální sítě a odezva ze strany veřejnosti byla enormní. To nás přivedlo na myšlenku, abychom vytvořili na našich sociálních sítích fotogalerii „Pohled do historie“. Ta se dnes těší velké oblibě a přišlo nám do ní i několik příspěvků od Vás čtenářů.

Nyní přikládáme fotky z návštěvy ruské delegace, která byla tehdy ubytovaná na autobusovém nádraží v Jihlavě. A že se jednalo o velkou událost, dokazuje i komentář jednoho z pamětníků: „Chystali jsme se na to dlouho. Byla to tenkrát velká sláva. Koukněte kolik mají těch medailí,“ směje se pan Zdeněk Sobotka.

Další fotografie budou postupně na našich sítích přibývat a ty Vaše nám můžete posílat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript "> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Cestovat časem budeme díky fotogalerii společně.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.