Rozjeli jsme Modletice

Koncern ICOM transport se nezalekne žádné nové výzvy. To dokazuje také projekt Modletice, který dotáhl do úspěšného konce.

lkw

Na konci kalendářního roku vysoutěžil koncern ICOM transport novou linku v rámci tuzemské kamionové dopravy. Konkrétně šlo o závoz deseti filiálek Kauflandu, které se zásobují z centrálního skladu v Modleticích. Před vedením, týmem dispečerů a personálním oddělením tak stála velká výzva v podobě rozjetí celého projektu. K jeho realizaci bylo potřeba najít v dané lokalitě dvacet nových řidičů a nakoupit 14 nových vozů s patřičnými parametry pro převoz potravin.

„Jsme rádi, že firma ICOM transport zásobuje tak velký řetězec, jako je Kaufland,“ uvedl vedoucí TKD Martin Pospíšil.

Náborová kampaň se rozběhla těsně před vánočními svátky a pokračovala na začátku Nového roku. „Následovaly stovky telefonátů, pohovorů, schůzek a papírování, aby nakonec do naší společnosti nastoupilo dvacet nových řidičů. Na ty už čekala zbrusu nová auta značky Mercedes-Benz,“ dodává dispečer TKD Miloš Driml.

„Díky vysokému nasazení a spolupráci zaměstnanců napříč několika odděleními se dosáhlo toho, že necelý měsíc po zahájení náborové akce odvezly naše vozy úspěšně první přepravy pro zákazníka z Kauflandu,“ těší vedoucího TKD Martina Pospíšila.

ICOM transport tak dotáhl jednu z prvních velkých výzev letošního roku do úspěšného konce.

Všem, kteří se na akci podíleli, patří velké dík.

Nové kolegy z řad řidičů poté vítáme v modrobílé rodině ICOM transport :-)

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.