Novinky

Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

Úterý, 17 Září 2013 10:56

Řidiči autobusů na všech linkách dopravního koncernu ICOM transport od konce dubna vybírají víčka od pet lahví na pomoc šestnácti měsíčnímu Davídkovi, který od narození trpí hypotonickým syndromem. Podařilo se už vybrat více jak 8 tun víček a výdělek sbírky je nyní 120.000,- Kč. Sbírka víček tak 30. září skončí.  

Číst dále: Sbírka víček pro nemocného Davídka úspěšně končí

   

FOTOSOUTĚŽ - SNÍMKY MĚSÍCE SRPNA

Pondělí, 02 Září 2013 08:27

Až do konce září pokračuje v rámci dopravního koncernu ICOM transport fotosoutěž pro zaměstnance. Hraje se o tři mobilní telefony. Úkolem je "pořízení co nejhezčího snímku" s motivem společnosti. I vám se může podařit ulovit zcela jedinečný snímek.

VYUŽIJTE MIMOŘÁDNÝCH BAREV POMALU PŘICHÁZEJÍCÍHO PODZIMU! 

Číst dále: FOTOSOUTĚŽ - SNÍMKY MĚSÍCE SRPNA

   

Je znám vítěz soutěže NAMALUJ SVŮJ AUTOBUS !

Pondělí, 26 Srpen 2013 12:33

Vítězem výtvarné soutěže vyhlášené jihlavskou dopravní společností ICOM transport je Barbora Stenglová, reprezentující dětský výtvarný ateliér Barvínek a její návrh s motivy mořského světa. O tom kdo pojede na výlet zadarmo rozhodla veřejnost v hlasování na webových stránkách dopravního koncernu a akci podporujícího Deníku. Hlavním úkolem soutěže bylo navrhnout originální design autobusu, kterým by děti bavila i cesta do školy.

Číst dále: Je znám vítěz soutěže NAMALUJ SVŮJ AUTOBUS !

   

FOTOSOUTĚŽ - SNÍMKY MĚSÍCE ČERVENCE

Pátek, 02 Srpen 2013 07:45

Až do konce září pokračuje v rámci dopravního koncernu ICOM transport fotosoutěž pro zaměstnance. Hraje se o tři mobilní telefony. Úkolem je "pořízení co nejhezčího snímku" s motivem společnosti. Na tomto místě představujeme vybrané snímky za předešlý měsíc.

Číst dále: FOTOSOUTĚŽ - SNÍMKY MĚSÍCE ČERVENCE

   

TISKOVÁ ZPRÁVA SPOLEČNOSTÍ ČSAD ÚSTÍ NAD ORLICÍ, A.S. A TRADO-BUS, S.R.O.

Čtvrtek, 25 Červenec 2013 14:04

Pětimiliardový tendr Jihomoravského kraje na autobusovou dopravu je u antimonopolního úřadu

Autobusoví dopravci ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. a TRADO-BUS, s.r.o. ze skupiny ICOM transport se obrátili na antimonopolní úřad, aby přezkoumal postup Jihomoravského kraje v pětimiliardové veřejné zakázce na zajištění linkové autobusové dopravy v dvaceti oblastech v příštích deseti letech.

Číst dále: TISKOVÁ ZPRÁVA SPOLEČNOSTÍ ČSAD ÚSTÍ NAD ORLICÍ, A.S. A TRADO-BUS, S.R.O.

   

Strana 29 z 31

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.