V ICOMu jsme jedna rodina

Řidiči podpoří kolegu a kamaráda Jindru Steinhausera

JS

Jihlavské řidiče velmi zasáhla vážná dopravní nehoda, která se stala řidiči Jindřichu Steinhauserovi. Tomu nedal přednost polský kamion.

Sounáležitost řidičů se prolíná celým koncernem, kdy si řidiči uvědomují, že podobná věc se může stát každému z nich. Proto se rozhodli podpořit zraněného kolegu při návratu do běžného života a obrátili se na vedení společnosti s žádostí o zřízení transparentního účtu. „Rádi bychom poděkovali vedení společnosti, že zřídila účet pro Jindru, díky kterému se tak mohou i ostatní řidiči a všichni zaměstnanci zapojit do jeho podpory,“ řekl řidič Martin Plodík.

Vy, kteří se chcete zapojit do podpory našeho zraněného kolegy, můžete zaslat finanční příspěvek na číslo účtu 115 - 8338860207/0100 vedeném u Komerční banky. Jedná se o podporu v rámci firmy.

alt

Vážná dopravní nehoda se stala minulý týden u obce Věžnice na Jihlavsku, kde kamion nedal přednost našemu autobusu. Řidič je vážně zraněný a leží v brněnské nemocnici. Bohužel jsou momenty, kdy jedna vteřina může změnit celý život. Jindřich Steinhauser u naší společnosti pracuje 35 let a vždy patřil mezi spolehlivé a schopné řidiče.

„Nesmírně si vážíme nápadu, s kterým řidiči přišli. To, že se postupně přidávají kolektivy z ostatních ČSAD je důkaz, že jsme skutečně pravá rodina, která se v těžkých chvílích podrží,“ uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.