Ve sbírání tonerů jsme nadále aktivní

ICOM transport podporuje hned několik projektů, ke kterým patří také charitativně zaměřený Sbírej toner. K dnešnímu dni pak na dobrou věc odešlo osm plných boxů. O jejich naplnění se můžete přičinit i Vy. Jak?

SBÍREJ-TONER.CZ je ekologicko – charitativně zaměřený projekt organizovaný občanským sdružením AKTIPO. V České Republice běží od roku 2009.

O co přesně jde? O sběr použitých tonerů do tiskáren, které nyní odkládáme po dobu jednoho roku do speciálních boxů. Ten vždy po naplnění odveze sdružení AKTIPO a ekologicky tonery zlikviduje. Každý toner navíc pomůže konkrétním zařízením – hodnota nasbíraných tonerů bude poukázána jako dar pro vybrané zařízení pro mentálně postižené. Naší sbírkou podporujeme Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou.

Napříč koncernem tak probíhá sbírka použitých tonerů, které následně putují na dobrou věc. Pokud máte i doma prázdný originální toner, doneste ho na IT nebo personální oddělení.

Navíc tonerové ani inkoustové kazety nepatří mezi odpadky. Jejich sběrem umožníme renovaci a ušetříme přírodu od zbytečné zátěže. Ročně se v ČR na skládce ocitne až 3400 tun tonerových a inkoustových kazet. Společně toto číslo můžeme snížit a především pomoci dobré věci :-)

Další plný toner putuje na dobrou věc od kolegů z ČSAD Ústí nad Orlicí.

 

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.