Tiskové zprávy

ČSAD Slaný zahajuje provoz MHD v Jablonci nad Nisou se zbrusu novými hybridními autobusy

Pátek, 20 Leden 2023 15:03

Dne 1. února 2023 zahajuje ČSAD Slaný, jedna ze společností koncernu ICOM transport, provoz městské hromadné dopravy v Jablonci nad Nisou. Nově tak bude v jabloneckém provozu 27 nových hybridních autobusů od firmy Mercedes-Benz a Rošero.

1-min 1 m 

Ve statutárním městě Jablonec nad Nisou se po půlnoci 31. ledna obmění autobusy a společnost ČSAD Slaný nahradí předchozího provozovatele MHD. Změní se nejen dodavatel, ale také stáří a typ autobusu – nově začnou v kraji jezdit hybridní autobusy Mercedes-Benz a Rošero.

Číst dále: ČSAD Slaný zahajuje provoz MHD v Jablonci nad Nisou se zbrusu novými hybridními autobusy

 

ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti městské hromadné dopravy v Jablonci nad Nisou

Sobota, 10 Září 2022 08:03

ČSAD Slaný, který zastřešuje koncernová společnosti ICOM transport, přebírá od 1. února 2023 městskou hromadnou dopravu v Jablonci nad Nisou. Řidiči i cestující se mohou těšit na 27 moderních autobusů značky Mercedes-Benz a Rošero.

con1

Číst dále: ČSAD Slaný se připravuje na zajištění dopravní obslužnosti městské hromadné dopravy v Jablonci nad Nisou

   

Představujeme se – jsme ICOM transport

Sobota, 10 Září 2022 07:08

Dopravní uskupení ICOM transport, která zaměstnává 1 800 zaměstnanců, má hlavní sídlo v Jihlavě. Zajišťujeme autobusovou dopravu v pěti krajích naší republiky a současně také tuzemskou a mezinárodní kamionovou dopravu. Dále provozujeme autorizovaný servis Mercedes-Benz v Jihlavě a Humpolci, 18 čerpacích stanic a 9 plně automatizovaných mycích linek.

Číst dále: Představujeme se – jsme ICOM transport

   

Autobus nedojel – i toto je realita dnešních dní

Sobota, 10 Září 2022 07:07

Cestující v některých krajích naší republiky silně pociťují problém, který trápí celou Českou republiku – nedostatek profesionálních šoférů. Tento systémový problém nejvíce pociťují obyčejní lidé, tj. cestující, kteří se nemohou dostat do práce, školy či k lékaři.

Číst dále: Autobus nedojel – i toto je realita dnešních dní

   

Nové autobusy pro ČSAD Slaný a ČSAD Benešov v šedočerveném nátěru Pražské integrované dopravy

Pondělí, 05 Září 2022 08:06

ČSAD Slaný a ČSAD Benešov, které zastřešuje koncern ICOM transport, se těší z nových autobusů Setra. Díky pravidelné obnově našeho vozového parku bude silnice Středočeského kraje brázdit celkem 26 nových autobusů. Nové autobusy zaručují bezpečné a pohodlné cestování nejen pro pasažéry, ale také pro řidiče, kteří tvoří největší jádro našich zaměstnanců. Těmito kroky snižujeme poruchovost autobusů na minimum a zajišťujeme plnění nejpřísnějších emisních norem EURO VI.

sss

Číst dále: Nové autobusy pro ČSAD Slaný a ČSAD Benešov v šedočerveném nátěru Pražské integrované dopravy

   

Strana 1 z 28

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.