Cestující se dočkají proměny autobusového nádraží ve Svitavách

Cestující ve Svitavách se mohou těšit na moderní autobusové nádraží, které je pro veřejnost přehledné a komfortní se sjednocenými designovými prvky.

Po rekonstrukci autobusového nádraží v Dačicích jsou na řadě Svitavy a v současné době pracujeme na novém autobusovém nádraží v Humpolci.

„Rozsáhlé investice do opravy a modernizace budovy na svitavském autobusovém nádraží se pohybují okolo 3.200.000 korun. Dokončení přestavby bude ještě stát necelé čtyři miliony korun. Vynaložené finanční prostředky přinesou cestujícím komfortnější a příjemnější čekárnu," sdělila Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport a. s.

P1190241P1190242

Nově zrekonstruován byl prostor čekárny v přízemí. Přibyl informační kiosek, pokladna a místnost pro odvod tržeb; úklidová místnost byla přestavěna na WC pro invalidy. Původní toalety dostaly nové obklady. Ve spolupráci s městem bude budova vybavena kamerovým systémem městské policie.

Aktuálně probíhají práce na rekonstrukci střechy a zateplení fasády. Jejich dokončení závisí na počasí. Přestavba prvního patra je v plánu od ledna 2017 a zahrnuje toalety a rozšíření zázemí řidičů, vzniknou nové prostory ke komerčnímu pronájmu, jako jsou masáže a ostatní služby a vzniknou i nové nocovny pro naše řidiče.

Součástí rekonstrukce je také instalace nových rozvodů vody, odpadních vod a elektrické energie a topení.

P1190244P1190246

Napříč koncernem probíhá postupná přestavba a modernizace autobusových nádraží tak, aby po vzhledové i funkční stránce splňovala trendy 21. století. Součástí této rekonstrukce je unifikace podoby vstupních hal a WC do jednotného designu.
Uspořádání hal je pro cestující veřejnost přehledné a komfortní se sjednocenými designovými prvky.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.