ICOM transport podpořil modernizaci BabyBoxu v Benešově

Částkou 30 000 Kč podpořil koncern ICOM transport modernizaci babyboxu v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov. Ta původní pomohla zachránit od roku 2009 již 3 děti. Bohužel její technický stav již neodpovídal nejnovějším standardům, a tak byla nutná obměna.

Babybox

Modernizace babyboxu přinesla tomu stávajícímu nový antikorový plech. Jeho dvoukřídlá dvířka se tak otevírají automaticky. Navíc díky novější technologii dojde po vložení děťátka k aktivaci senzoru a dvířka se samočinně zavřou. Bezpečnost následně zaručují fotobuňky, které chrání tělíčko před kolizí s dvířky. Babybox má náhradní zdroj energie a jeho vnitřní prostory jsou klimatizované. Každý z těchto moderních babyboxů pak má zajištěnou signalizaci přes mobilní telefon na stálou lékařskou službu dané nemocnice. Všechny děti tak mají jistotu, že o ně bude včas postaráno.

„Rádi se zapojujeme do charitativních akcí, které mají smysl. V případě babyboxu jsme rádi pomohli dobré věci, i když bych si přála, aby nebyl potřeba,“ uvedla předsedkyně představenstva Kateřina Kratochvílová.

A že má výstavba babyboxů smysl, dokazuje 186 zachráněných dětí během 14 let od jejich zavedení. Slavnostní otevření zmodernizovaného babyboxu se koná ve čtvrtek 2. května ve 12 hodin.

Koncern ICOM transport v poslední době podpořil i další babyboxy v Jihlavě nebo v Pelhřimově.Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.