ICOM transport podpořil nový babybox

Koncern ICOM transport podpořil modernizaci a obměnu babyboxu v Jihlavě. Ten od svého zavedení v roce 2009 zachránil tři jihlavské novorozence. Nyní má jihlavská nemocnice k dispozici nejmodernější babybox svého druhu.

bababyx

Částkou 30.000 Kč podpořila firma ICOM transport modernizaci jihlavského babyboxu. Ten stávající již nesplňoval požadované technické parametry. Za devět let své existence babybox zachránil tři novorozence, dvě holčičky a jednoho chlapce.

„Rádi se zapojujeme do charitativních akcí, které mají smysl. V případě babyboxu jsme rádi pomohli dobré věci, i když bych si přála, aby nebyl potřeba,“ uvedla předsedkyně představenstva Kateřina Kratochvílová.

Nový babybox v jihlavské nemocnici patří mezi nejmodernější svého druhu. Je zhotovený z antikorového plechu, jeho dvoukřídlá dvířka se otevírají automaticky a po vložení děťátka a následné aktivaci senzoru se také samočinně zavřou. Děťátko je pak chráněno proti kolizi s dvířky fotobuňkami. Vnitřní prostor je navíc klimatizován a je opatřen náhradním zdrojem energie. Velká výhoda je také v tom, že je mnohonásobně jištěn signalizací na stálou službu v nemocnici, ale také na mobilní telefon.


Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.