Nově zajišťujeme MHD v Říčanech

Společnost ICOM transport zajišťuje od 3. září městskou hromadnou dopravu v Říčanech. Tu bude obsluhovat pomocí tří minibusů s emisní normou EURO 6.

ricany

Městskou hromadnou dopravu v Říčanech jsme rozjeli první školní den, to je 3. září. Okrajové části města propojují s centrem tři linky. Ranní spoje jezdí jako školní autobusy.

Záměrem vedení města bylo minimalizovat v lokalitě velký provoz, proto je MHD zdarma.

Cestující jsou na všech linkách přepravováni pomocí tří minibusů First FCLLI s emisní normou EURO 6. Nízkopodlažní minibus je osm metrů dlouhý a pojme 38 cestujících. Ve své výbavě skrývá klimatizaci, tempomat, digitální tachograf, dvojité bezpečnostní sklo, retardér, ABS, EBD, ASR a nájezdovou plošinu. Cestující pak jistě ocení místo na kočárek nebo WiFi.

K moderním minibusům patří také moderní technologie. Cestující tak mohou využít při čekání na svůj spoj speciální aplikaci Říčany v mobilu, kdy je možné sledovat polohu minibusů přímo online.

V současné době sbírá společnost ICOM transport i vedení města Říčany podněty, zkušenosti a návrhy od cestujících. Na základě jejich vyhodnocení se následně upraví jízdní řád.

Více o společnosti

Koncern ICOM transport a.s. se během 20 let stal jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajištění kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává i ve vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravě. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.