Tiskové zprávy

Soutěž o plnou školní aktovku pro prvňáčka

Pondělí, 23 Květen 2016 13:06

Jsou to právě autobusy koncernu ICOM transport, které doprovází prvňáčky za novým dobrodružstvím. S námi se mohou rodiče spolehnout, že dopravíme jejich děti bezpečně a včas.

Velký okamžik se pozvolna blíží, proto vyhlašujeme velkou soutěž pro všechny předškoláky. Budoucí prvňáček, který nakreslí nejhezčí autobus firmy ICOM, vyhraje vybavenou školní aktovku.

Pravidla jsou jednoduchá. Výtvor svého dítěte rodič zašle emailem na adresu naší redakce a tím se zařadí do slosování. Obrázky budou následně publikovány na naší facebookové stránce, kde jim můžete dávat palce nahoru.

Vítězí ten obrázek, který získá nejvíce To se mi líbí. Autor obrázku se může těšit na plně vybavenou aktovku. „V aktovce budoucí školák najde plno potřebných věcí od penálu po pastelky a nebude chybět ani malé překvapení," říká Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport s tím, že

Soutěž začíná 20. května a potrvá přesně jeden měsíc, uzávěrka je 20. června. A koná se ve všech našich divizích.

Aby se mohlo zapojit, co nejvíce dětí budou informovány i mateřské školy ve všech krajích.

Adresa pro zasílání obrázků: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vyhlášení vítěze se uskuteční prostřednictvím facebookové stránky společnosti a na magazínu www.modra-vlna.cz.

Více o společnosti

Koncern ICOM transport se během 20 let stal jedním z největších dopravních uskupení v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy koncern zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

Sledujte nás také na facebooku a na Modré vlně www.modra-vlna.cz.

 

Dvě stovky lidí si vyzkoušely práci řidiče. Někteří z nich rozšíří naše řady

Úterý, 03 Květen 2016 10:03

Víte, jak lehce se řídí autobus? Myslíte, že je těžké rozjet se s kamionem? Své by o tom mohly říct dvě stovky návštěvníků, které v sobotu zavítaly do areálu firmy ICOM transport. Za volanty našich vozů se vystřídali muži i ženy všech věkových kategorií.

Aktivním přístupem se koncern ICOM transport snaží vyvrátit představu, že řízení velkých vozů je náročné a určené pro muže. A rozšířit řady řidičů a řidiček autobusů i nákladních vozů.

„Veřejnost zajímá jaké to je řídit naše vozy. Proto jsme se rozhodli přiblížit náš svět, který budí ohromný respekt. Jsme rádi, že přišlo tolik návštěvníků a našla se mezi nimi řada zájemců o práci za volantem," uvedla Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva.

Příležitost seznámit se s našimi vozy měli i zájemci vlastnící řidičské oprávnění skupiny B, pro které máme připravený rekvalifikační program. Úhrada rozšíření řidičského oprávnění je jedním z celé řady benefitů, které firma ICOM transport poskytuje.

Dveře našich vozů se pro veřejnost otevřely v 11 hodin a od té doby se stroje nezastavili. Zájemci z řad mužů chtěli vyzkoušet především kamion. Byli však i tací, kteří přišli cíleně za naším nejmodernějším autobusem Setra.

Ženy pokukovaly hlavně po autobusech. Usednout za volant, zavřít dveře, rozjet se, plynule projet trasu a v cíli zastavit – všechny to zvládly na jedničku. Vše pod dohledem zkušených instruktorů.

„Lehké ovládání, tak pohodlnou sedačku a ten prostor kolem sebe v osobáku nemám," usmála se jedna z účastnic Aneta Hrdličková.

Nestihli jste přijít do Jihlavy? Nevadí. Akci pořádáme ve všech divizích naši společnosti.

Tak přijďte a vyzkoušejte jaké to je, řídit Mercedes.

KDY: v průběhu měsíců duben-červen, vždy od 10:00 do 11:00 vyhrazený čas pro zvané hosty a novináře, od 11:00 do 14:00 hod. pro širokou veřejnost

KDE: na všech divizích společnosti

Datum

Město

Místo konání

Pořadatel

7.5.

Vlašim

Areál firmy

CSAD  BENEŠOV      

14.5.

Slaný

Autobusové nádraží

ČSAD Slaný     

21.5.

Třeboň

Autobusové  nádraží

ČSAD J  Hradec         

28.5.

Ústí nad Orlicí

Areál firmy

ČSAD  Ústí n/Orlicí     

4. 6.

Třebíč

Autobusové.nádraží

TRADO  MAD,TRADO  BUS

11.6.

Jindři. Hradec

Autobusové nádraží

ČSAD J.Hradec         

18.6.

Pelhřimov

Areál firmy

ICOM  Jihlava 

 

Více o společnosti

 

Koncern ICOM transport se během 20 let stal jedním z největších dopravních uskupení v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím nejmodernějšího vozového parku značky Mercedes-Benz a Setra. Výrazné úspěchy koncern zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport  provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 

 

 

Sledujte nás také na facebooku a na Modré vlně www.modra-vlna.cz.

 

 

   

ICOM transport a.s. Vás zve na akci s názvem

Úterý, 19 Duben 2016 13:51

„Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem“

 

Chcete si vyzkoušet práci řidiče autobusu nebo kamionu? Obáváte se velké techniky? Máte řidičský průkaz pouze skupiny B? Nevadí, přijďte a uvidíte.

Číst dále: ICOM transport a.s. Vás zve na akci s názvem

   

Nocovna v Telči byla předána do užívání

Čtvrtek, 17 Březen 2016 08:07

 Dopravní koncern ICOM transport má v letošním roce v plánu velké stavební investiční úpravy a opravy. Do plánovaných akcí patřila i nocovna v Telči, která byla přebudována za více než 2,5 milionu korun a v úterý 15. března 2016 byla slavnostně předána do užívání.

Číst dále: Nocovna v Telči byla předána do užívání

   

ICOM transport připravuje úpravy autobusových nádraží

Úterý, 15 Březen 2016 07:52

Dopravní koncern ICOM transport dokončil v loňském roce první etapu svého investičního plánu. Byl jím nákup nového vozového parku – 140 příměstských linkových autobusů značky Setra S 415 LE business a 40 autobusů značky Mercedes-Benz Intouro.

Číst dále: ICOM transport připravuje úpravy autobusových nádraží

   

Strana 12 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.