Tiskové zprávy

ICOM transport modernizuje a otevírá 100 pracovních míst

Čtvrtek, 20 Srpen 2015 15:02

ICOM transport připravuje modernizaci svých autobusů.

Otevírá se tak pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců.  

 

Společnost ICOM transport a.s., která zajišťuje především regionální příměstskou dopravu v několika regionech ČR, vypsala výběrové řízení na modernizaci své autobusové flotily. S tímto krokem se také otevírá pracovní příležitost pro více jak sto nových zaměstnanců – řidičů a řidiček.

V současné době firma zaznamenala zvýšený zájem ze strany žen, které mají zájem o pozici řidičky autobusu či kamionu. Hledají totiž zaměstnavatele, který jim poskytne stabilní pracovní a finanční jistotu, časovou flexibilitu, využívá moderních prostředků a umožňuje čerpat bohatý bonusový program.

„Aktuálně u nás pracuje několik desítek žen - řidiček. Ženy hledají především časovou flexibilitu a finanční jistotu, a to jim u nás dokážeme nabídnout. A právě nyní, když plánujeme modernizaci autobusového parku, jsou u nás řidiči a řidičky vítáni. Nemusí to být jen profesionálové. Jsme připraveni maximálně pomoci zájemcům i zájemkyním s rekvalifikací a se získáním potřebného řidičského oprávnění a povolení,“ říká Kateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM transport, a.s.

U dopravce ICOM transport a.s. se průměrná měsíční mzda pohybuje kolem 20.000 Kč. Dále jsou připočítávány diety. Benefitní program, který mohou zaměstnanci plně využívat, obsahuje mimo jiné penzijní spoření, životní pojištění, zvýhodněné mobilní volání, cestování zdarma pro rodinné příslušníky, příspěvky na letní tábory pro děti nebo zaměstnanecké půjčky.

Aktuální nabídku volných pracovních míst je možné najít na www.modra-vlna.cz

Více o společnosti

Společnost ICOM transport a.s. se během 20 let stala jedním z největších dopravních firem v České republice. Hlavní strategií firmy je zajišťování kvalitní dopravní obslužnosti jednotlivých krajů, především pak s využitím vlastního nejmodernějšího vozového parku značky Mercede-Benz. Výrazné úspěchy společnost zaznamenává v zajišťování vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy. Dopravní uskupení ICOM transport a.s. provozuje 800 autobusů, 300 souprav nákladních vozidel a zaměstnává více jak 1800 zaměstnanců. Dále disponuje autorizovaným servisem Mercedes-Benz, čerpacími stanicemi, službami měření emisí a myčkami vozidel.

 alt

Kontakt: Mgr. Petra A. Nováková, manažerka externí komunikace
tel.: +420 606 657 770, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy na Vysočině

Středa, 11 Únor 2015 14:23

Koncern ICOM transport uvádí do provozu nový typ autobusu, který z pohledu ekologie, bezpečnosti, využitých konstrukčních technologií a především komfortu pro cestující nemá na trhu konkurenci. První čtyři vozidla jsou v těchto dnech v rámci pilotního projektu nasazena na linkách v okolí Kamenice nad Lipou, Pacova a Třebíče.

Číst dále: Nejmodernější nízkopodlažní linkové autobusy na Vysočině

   

Charita sbírá plastová víčka pro své klienty, sbírku podpoří i ICOM transport a. s.

Pátek, 05 Prosinec 2014 11:59

Odlehčovací služba Adapta Jihlava při Oblastní charitě Jihlava se věnuje lidem s postižením. Na jaře tohoto roku se pracovníci služby rozhodli zahájit sbírku víček pro své klienty. Rádi by za nasbíraná víčka dopřáli svým klientům rehabilitační pobyt. Ke sběru víček se připojí také společnost ICOM transport a. s.

Číst dále: Charita sbírá plastová víčka pro své klienty, sbírku podpoří i ICOM transport a. s.

   

42 NEJMODERNĚJŠÍCH LINKOVÝCH AUTOBUSŮ MERCEDES-BENZ PRO ÚSTECKÝ KRAJ

Čtvrtek, 04 Prosinec 2014 08:34

Dopravce ČSAD Slaný a. s. uvádí nově do provozu typ autobusu, který z pohledu ekologie, bezpečnosti a využitých konstrukčních technologií nemá na trhu konkurenci. V okolí Roudnice nad Labem, Litoměřic, Litvínova a Bíliny tak budou jezdit zcela ojedinělé autobusy, které nemají v České republice obdobu.

Číst dále: 42 NEJMODERNĚJŠÍCH LINKOVÝCH AUTOBUSŮ MERCEDES-BENZ PRO ÚSTECKÝ KRAJ

   

Společné vyjádření společností ČSAD Slaný a. s. a ČSAD Ústí nad Orlicí, a. s. k článku z 13. 8. 2014 „Liberecký kraj vyloučil z tendru na dopravu tři uchazeče“

Čtvrtek, 14 Srpen 2014 13:54

Autobusoví dopravci ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. a ČSAD Slaný a.s. byli vyloučeni z miliardového tendru na zajištění regionální autobusové dopravy Libereckého kraje na 10 let.

Číst dále: Společné vyjádření společností ČSAD Slaný a. s. a ČSAD Ústí nad Orlicí, a. s. k článku z 13. 8. 2014 „Liberecký kraj vyloučil z tendru na dopravu tři uchazeče“

   

Strana 17 z 21

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.