Tiskové zprávy

ICOM transport nabízí zaměstnancům pomoc při finanční tísni

Pondělí, 12 Duben 2021 09:41

Finance. Pandemie postihla bezmála polovinu Čechů, která tak přišla o část svých příjmů. Koncern ICOM transport nabízí svým zaměstnancům, kteří mají ve svém rodinném rozpočtu díru, půjčku. Výhodou je, že se začíná splácet až po třech měsících od poskytnutí.

MNF 7646 na web

Číst dále: ICOM transport nabízí zaměstnancům pomoc při finanční tísni

 

Nesmyslné opatření je nezákonné

Úterý, 06 Duben 2021 07:13

Občané ČR musí mít při cestě do Česka negativní test na koronavirus. Toto opatření je podle pražského městského soudu nezákonné. Rozsudek platí od včerejšího dne, tedy 5. dubna. V koncernu ICOM transport se to týká téměř dvou set řidičů.

tir na web

Číst dále: Nesmyslné opatření je nezákonné

   

Falešné testy nemají v ICOMu místo

Úterý, 30 Březen 2021 09:14

ICOM transport se s falešnými testy na COVID-19 ještě nesetkal. Za dobu pandemie přišly do koncernu čtyři desítky zahraničních pracovníků, převážně Ukrajinců. Všichni měli doklad o negativním testu v pořádku a následný kontrolní test se shodoval.

logo icom web

Číst dále: Falešné testy nemají v ICOMu místo

   

Neschválení nových občanských průkazů by se dotklo dvou stovek řidičů ICOM

Pátek, 26 Březen 2021 13:43

ICOM transport má dvě stovky řidičů kamionů, kteří jezdí pravidelně za hranice v rámci Evropské unie. Od 1. srpna musí mít nové občanské průkazy s otisky prstů. Novela zákona týkající se modernější dokladů však ještě není schválená. Museli by se tak prokazovat cestovním pasem, který ale většina z nich má propadlý.

kamion na web

Číst dále: Neschválení nových občanských průkazů by se dotklo dvou stovek řidičů ICOM

   

Koncern ICOM má pozitivní pouhé 1,3 procenta zaměstnanců

Úterý, 16 Březen 2021 07:32

ICOM transport má za sebou kompletní první fázi testování zaměstnanců. Z více jedenácti set zaměstnanců je pozitivní pouhé 1,3 procento. Vedení společnosti se jako jedna z mála společností rozhodlo výsledky zveřejnit.0d0520a4892a0dd58274597ce70343f48c5b1f36

Číst dále: Koncern ICOM má pozitivní pouhé 1,3 procenta zaměstnanců

   

Strana 5 z 27

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 102

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.