Tiskové zprávy

Mzdy řidičů ICOM transport stále rostou

Čtvrtek, 08 Únor 2018 16:02

Veřejnou autobusovou dopravu zajišťuje v barvách ICOM transport 1080 řidičů. Jejich průměrný plat činí 29 699 Kč a výše diet 2 492 Kč. Kromě autobusové dopravy se koncern ICOM transport zabývá také nákladní dopravou. Aktuální průměrná mzda našeho řidiče kamionu tuzemské dopravy je 28 988 a diety ve výši 4 127 Kč a mzda řidiče kamionu mezinárodní dopravy 24 829 Kč a diety ve výši 16 475 Kč. Navíc řidiči mají benefity v hodnotě až 4 tisíce korun měsíčně.

Číst dále: Mzdy řidičů ICOM transport stále rostou

 

Novým benefitem pro řidiče autobusů budou kamery

Čtvrtek, 08 Únor 2018 16:00

Někdy dojde na cestách k prekérním a těžko představitelným situacím, což zná jistě z vlastní zkušenosti každý řidič. Jenže když přitom dojde k nehodě, kterou musíte vysvětlit pojišťovně, je to bez důkazů problém. Nejčastější problematické dokazování řidičů se týká poškození čelních skel, nebo uraženého zrcátka. Přitom cena například za rozbité čelní sklo se pohybuje kolem 40.000 korun.

Číst dále: Novým benefitem pro řidiče autobusů budou kamery

   

Čipová kartička pro pohodlné cestování školáků

Čtvrtek, 08 Únor 2018 15:54

Pokud máte doma dojíždějícího školáka, v jeho povinné školní výbavě nesmí čipová kartička chybět. Díky ní pak odpadnou starosti s drobnými či ztracenými penězi. Cestování s ní má poté mnoho výhod a její vyřízení je na počkání. Rodiče jistě ocení i fakt, že je kartička bez fotografie. Zkrátka stačí čipnout a jet. ICOM transport navíc přichází se speciální akcí => prvních 100 ks kartiček zdarma.

Číst dále: Čipová kartička pro pohodlné cestování školáků

   

Koncern ICOM transport se zapojil do akce Sbírej toner

Pondělí, 22 Leden 2018 15:07

ICOM transport podporuje hned několik dobročinných a zároveň ekologicky zaměřených projektů, ke kterým se od konce listopadu přidala sbírka pod názvem “Sbírej toner“

Jako velká dopravní společnost si uvědomujeme společenskou zodpovědnost vůči životnímu prostředí. Jeho zlepšení je také zároveň naší dlouhodobou vizí - naše vozy jsou šetrné k životnímu prostředí, používáme tepelné zdroje, využíváme vsakovací systémy, LED osvětlení, úsporné kotle, třídíme odpad všeho druhu, k čemuž nabádáme také vlastní zaměstnance i cestující, a nově jsme k našim aktivitám přidali třídění tonerů a inkoustových kazet.

Číst dále: Koncern ICOM transport se zapojil do akce Sbírej toner

   

Budoucnost autobusové a kamionové dopravy

Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 11:30

Koncern ICOM transport se snaží neustále vyvíjet směrem vpřed a zajišťovat cestujícím pohodlné cestování. To zaručí pomocí moderní technologie, investicemi do vozového parku, modernizací stávajících autobusových nádraží a také provozem vlastního autorizovaného servisu.

Číst dále: Budoucnost autobusové a kamionové dopravy

   

Strana 5 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.