Tiskové zprávy

Velký dopravní průzkum: Jak se Češi dopravují do zaměstnání?

Úterý, 28 Listopad 2017 16:18

Nejčastěji osobním automobilem, ale i pěšky nebo na kole… A většinou za své, protože zaměstnavatelé svým zaměstnancům na dopravu příliš nepřispívají. Přesně takhle cestují Češi do zaměstnání. Vyplývá to alespoň z exkluzivního průzkumu dopravní společnosti ICOM transport, který zpracovala agentura Instant Research. Průzkumu se účastnilo 1050 respondentů ze všech krajů České republiky.

Číst dále: Velký dopravní průzkum: Jak se Češi dopravují do zaměstnání?

 

Na méně vytížených autobusových linkách uvažujeme o zavedení mikrobusů, říká hejtman Netolický

Středa, 09 Srpen 2017 13:18

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický navštívil v úterý v Jihlavě sídlo společnosti ICOM transport a.s., která patří mezi největší autobusové dopravce v zemi. Hejtman se po jarních jednáních o nárůstu platů řidičů autobusů zajímal především o současný stav a vývoj mezd, ale také o další směřování společnosti a její působení v Pardubickém kraji, kde prostřednictvím ČSAD Ústí nad Orlicí zajišťuje více jak 13 milionů autobusových kilometrů ročně. Jednou z možných novinek v oblasti dopravní obslužnosti je například zavedení mikrobusů na méně vytížených linkách či v nočních hodinách.
ICOM 2

Číst dále: Na méně vytížených autobusových linkách uvažujeme o zavedení mikrobusů, říká hejtman Netolický

   

Tisíc lidí si vyzkoušelo práci řidiče na akci Den s ICOM

Pondělí, 26 Červen 2017 14:28

Druhý ročník akce „Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem“ se uskutečnil na šesti místech republiky. Pokaždé se jednotlivých akcí zúčastnily stovky návštěvníků. Autobusy a nákladní vozy si prohlédlo téměř 1.000 lidí a většina z nich si také zařídila.
DSI

Číst dále: Tisíc lidí si vyzkoušelo práci řidiče na akci Den s ICOM

   

Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

Čtvrtek, 04 Květen 2017 06:23

Stejně jako v loňském roce, tak i letos otevře ICOM transport své brány příznivcům a milovníkům dopravy. Navazujeme tak na úspěšnou akci, kdy si k nám přišlo zařídit několik stovek zájemců.

Číst dále: Den s ICOM transport - Přijďte si zajezdit s Mercedesem

   

Řidič zachránil cestující před nebezpečnou kyselinou

Pátek, 24 Březen 2017 07:14

Žena na Chrudimsku převážela v PET lahvi kyselinu, která rozleptala lahev a následně způsobila vzplanutí sedačky. Náš řidič v tento krizový moment zachoval chladnou hlavu, evakuoval cestující a požár uhasil. Žena skončila s popáleninami v nemocnici, navíc ji čeká vysvětlování na policii.

Číst dále: Řidič zachránil cestující před nebezpečnou kyselinou

   

Strana 7 z 20

Kontakt

icom logo

Adresa: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA 

Telefon: +420 567 121 111

E-mail: info@icomtransport.cz

Nabídka práce

Z NAŠÍ NABÍDKY VYBÍRÁME:

  • ŘIDIČ KAMIONU
  • ŘIDIČ AUTOBUSU
  • AUTOMECHANIK
  • PŘIJÍMACÍ TECHNIK
  • DISPEČER

VÍCE V SEKCI VOLNÁ MÍSTA >> 

JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

  • Z přijatých životopisů vybereme uchazeče, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům. Těmto uchazečům zavoláme a pozveme je do výběrového řízení. Ostatním pošleme email s informací, že jsme je do výběrového řízení nevybrali.
  • Výběrové řízení může mít 1 – 3 kola a probíhá formou individuálního pohovoru. Uchazeči se setkají s modelovými situacemi, osobnostními dotazníky, odbornými a jazykovými testy.
  • V závěru výběrového řízení účastníky informujeme o dalších krocích a o termínu, do kterého můžou očekávat naše vyjádření.
  • Při úspěchu ve výběrovém řízení dostane vybraný uchazeč konkrétní nabídku a po vzájemné dohodě následuje podpis pracovní smlouvy.