Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

ČSAD Slaný

ČSAD Slaný s.r.o. vzniklo z původního podniku ČSAD Slaný. V roce 2000 získalo majoritní podíl v této společnosti dopravní uskupení ICOM transport a od té doby je společnost jeho členem. Společnost tvoří střediska ve Slaném, v Teplicích a Jablonci nad Nisou.

V roce 2001 získal dopravní koncern ICOM transport a.s., jehož je ČSAD Slaný součástí, certifikát ISO 9001:2000. Tento certifikát je pravidelně obnovován. V roce 2021 proběhla aktualizace certifikátu ISO 9001:2015 zahrnující činnost "Mezinárodní a tuzemská silniční doprava vlastními vozidly včetně dopravy řízené předpisy ADR a ATP. Servis a opravy vozidel Mercedes-Benz. Poskytování pravidelné veřejné osobní dopravy, městské hromadné dopravy a smluvní dopravy vlastními autobusy."

Pro více informací o dopravním uskupení ICOM transport navštivte tuto stránku.

Projekt přeměny společnosti ČSAD Slaný s.r.o.

Upozornění pro věřitele.

Hlavní činnosti

PROVOZ VEŘEJNÉ LINKOVÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY VE STŘEDOČESKÉM KRAJI A PRAZE:

  • Středisko Slaný zajišťuje na 19 linkách provoz 44 moderních autobusů značky Mercedes-Benz a Setra v rámci Pražské integrované dopravy (PID).

PROVOZ VEŘEJNÉ LINKOVÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY V ÚSTECKÉM KRAJI:

  • Středisko Teplice zajišťuje na 18 linkách provoz 39 moderních autobusů značky Setra a Iveco v rámci Dopravy Ústeckého kraje (DÚK).

PROVOZ MĚSTSKÉ HROMADNÉ DOPRAVY V JABLONCI NAD NISOU:

  • Středisko Jablonec nad Nisou zajišťuje na 22 linkách provoz 27 hybridních autobusů značky Mercedes-Benz a Rošero v rámci Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje (IDOL).

bus, autobus