Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

Dopravní servis

ICOM transport a.s. zajišťuje přepravu vlastními vozidly. Pouze tak zákazníkům přepravíme zboží nejkvalitnější technikou řízenou profesionálními, pravidelně školenými řidiči.

O plánování dopravy, včasné přistavení vozidel a pravidelnou komunikaci se zákazníkem se starají dispečerská pracoviště komunikující i v anglickém a německém jazyce.

Zárukou správného zajištění přeprav je certifikát kvality ISO 9001-2015 v nákladní dopravě.
Aktivním a partnerským přístupem zajišťujeme nejvyšší kvalitu přeprav, optimalizací vozidel výhodné ceny.

Funkční a spolehlivá přeprava je naším hlavním cílem, společně se spokojeným zákazníkem. Včasná a efektivní komunikace řidičů a dispečerů je osvědčenou cestou ke kvalitnímu servisu.

Při dlouhodobé spolupráci můžeme zachytit všechny procesy zákazníka a tím stále zlepšovat dopravní servis.

ICOM transport a.s. v tuzemské nákladní dopravě přepravuje převážně potravinářské zboží. Tento druh zboží určuje i techniku – jedná se hlavně o skříňové návěsy a chladírenské návěsy.

Naši partneři vyžadují přesné plnění termínů nakládek u zákazníků a termínů dodání zboží do obchodní sítě.

Dispečeři pracují s nejmodernějším výpočetním systémem pro plánování přeprav, všechna vozidla jsou s dispečery a systémem propojena on-line, potřebné informace mají dispečeři, řidiči a zákazníci vždy včas a kdykoli k dispozici. 

 

ICOM transport a.s. v mezinárodní dopravě zajišťuje služby pro široké spektrum zákazníků v ČR a EU. Přeprava je prováděna klasickými návěsovými soupravami EURO 6, v objemech 100 m3 a 120 m3.

Zahraniční přepravy zajišťujeme do všech zemí EU, hlavně však Německa, Francie, Beneluxu, Rakouska, Švédska, Maďarska, Slovenska a Norska.

V mezinárodní přepravě zajišťujeme přepravy zboží výhradně vlastními vozidly. Řidiči jsou profesionálové s dlouholetou praxí a s pravidelnými školeními.

Tuzemská kamionová doprava
Tel.: +420 567 121 106

Mezinárodní kamionová doprava
Tel.: +420 565 519 135