Přejít k obsahu | | Přejít k vyhledávání

ICOM Transport

ČSAD Ústí nad Orlicí

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. vznikla v roce 1994 privatizací podniku ČSAD Hradec Králové, s.p. V roce 2000 získalo majoritní podíl v této společnosti dopravní uskupení ICOM transport a od té doby je společnost jeho členem. Společnost tvoří provozovny v Ústí nad Orlicí, Jevíčku, Rychnově nad Kněžnou, Boskovicích a Slavkově u Brna.

V roce 2001 získal dopravní koncern ICOM transport a.s., jehož je ČSAD Ústí nad Orlicí součástí, certifikát ISO 9001:2000. Tento certifikát je pravidelně obnovován. V roce 2021 proběhla aktualizace certifikátu ISO 9001:2015 zahrnující činnost "Mezinárodní a tuzemská silniční doprava vlastními vozidly včetně dopravy řízené předpisy ADR a ATP. Servis a opravy vozidel Mercedes-Benz. Poskytování pravidelné veřejné osobní dopravy, městské hromadné dopravy a smluvní dopravy vlastními autobusy."

Pro více informací o dopravním uskupení ICOM transport navštivte tuto stránku.

Vzdělávání zaměstnanců probíhá za podpory Evropské unie:

Hlavní činnosti

PROVOZ VEŘEJNÉ LINKOVÉ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY:

  • V rámci pravidelné - linkové - autobusové dopravy provozujeme 119 moderních autobusů značky Mercedes-Benz. Převážně se jedná o linky v rámci Jihomoravského kraje.
  • K velké obnově dopravních prostředků došlo v roce 2021, kdy bylo pořízeno celkem 55 nízkopodlažních autobusů SETRA 415 LE splňující nejpřísnější evropské emisní limity EURO 6.
  • V roce 2022 bylo pořízeno dalších 9 nízkopodlažních autobusů Setra 418 LE.

PROVOZ ČERPACÍ STANICE ČSAD ÚSTÍ NAD ORLICÍ

PROVOZ ČERPACÍ STANICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

PROVOZ MYČKY ÚSTÍ NAD ORLICÍ

PROVOZ MYČKY RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Nabízíme možnosti parkování, pronájmu kanceláří a šoférek pro více informací → +420 607 039 873